dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Murarz, tynkarz, akrobata...

    ... powiedzenie ma w sobie wiele prawdy. Gdy dziś widziałem jak to sobie murarze swobodnie chodzą po ścianach 2 piętra nad ziemią to mi sie słabo robiło.
    Pomyślałem sobie, że będę odważny. Co, ja nie dam rady?


    wstyd sie przyznać ale nie zrobiłem ani jednego kroku. Co innego stać na balkonie mając w razie czego mur do podparcia a co innego chodzić ponad 6 metrów nad ziemią po ścieżce szerokości jednego pustaka bez możliwości jakiejkolwiek ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00431.jpg
Wyświetleń:	134
Rozmiar:	88,8 KB
ID:	273727   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00432.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	273728   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00435.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	273729   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00434.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	273730   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00436.jpg
Wyświetleń:	91
Rozmiar:	94,1 KB
ID:	273731  

  2. małe prace

    Początkiem maja nastały deszcze no i oczywiście przez wszystkie możliwe dziury zaczęło nam się lać do piwnicy. W związku z tym każdą jedną dziurę w stropie musieliśmy pozatykać.





    ...
  3. Szara nowoczesna łazienka w surowym klimacie BITEDELITE

    Śpieszę z fotorelacją remontu łazienki! Jak widać jest już blisko końca Brakuje jeszcze kilku istotnych elementów takich jak: szafka, oświetlenie, drzwi...
    po więcej zapraszam na mój blog BITEDELITE






    ...

    Updated 21-05-2015 at 15:20 by byYoa

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Fugowanie




    Położyliśmy fugi w łazience. Fuga Atlas kolor 034 Jasnoszary. Efekt końcowy zaraz po czyszczeniu:



    Zależało mi na tym aby fuga była jak najmniej widoczna, wg próbnika to właśnie jasnoszara z firmy Atlas ...

    Updated 21-05-2015 at 15:20 by byYoa

    Tagi - katalog słów kluczowych: fugi, fugi atlas, fugowanie, źle dobrana fuga Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Łazienka - glazurowanie w detalach

    W naszej łazience nastąpił mały progres dlatego spieszę z relacją
    Na chwilę obecną, została nam do wykafelkowania jedynie podłoga, blat i dół jednej ścianki Niestety okazało się, że braknie nam płytek! Dzięki poprzednim fachowcom partaczom, którzy zniszczyli kafle... musimy teraz czekać aż nasze nowe zamówienie zostanie zrealizowane i płytki wyjadą z fabryki


    Cóż.. kilka dni wte czy wewte…



    ...

    Updated 21-05-2015 at 15:18 by byYoa

    Tagi - katalog słów kluczowych: glazurowanie, nowoczesna łazienka, płyty betonowe, remont, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 4