dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2004.10.07
    Po dwóch dniach rozprowadzania kleju za pomocą pacy do glazury, tzw. grzebienia wpadłem na pomysł aby przerobić dozownik do Itonga 24 na dozownik do M18. Rozprowadzając klej grzebieniem dużo kleju mi spadało poza ściany co było zwykłym marnotractwem.
    Ten z Itonga kosztuje z jakieś 26 PLN a orginalny dozownik Silki aż 260 PLN!!!! Troszkę za dużo. W albumie Orzeszka umieściłem zdjęcie mojego patentu.

    2004.10.09
    Z Żoneczką pojechaliśmy na działeczkę ...
  2. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2004.09.27
    Tak więc zaczyna się kolejny etap naszej budowy. Przez dwa dni układałem na zaprawie i poziomowałem pierwszą warstwę bloczków. Oj starałem się jak mogłem gdyż od tej właśnie warstwy wszystko zależy. Albo klejenie pójdzie bez problemu albo będę musiał kombinować by ściany były proste i nie wydać majątku na klej.

    2004.09.28

    W między czasie dowieźli pozostałe palety bloczków. Cała (no prawie cała) działka jest zawalona 50 paletami ustawionymi jedna obok ...
  3. Dziennik znaleziony na polu

    Nie doceniłem hydrauliki - rurek na podłogach jest tyle, jak gdyby to była podłogówka a przecież będą zwykłe grzejniki. Wrażenie robi orurowane prawie po wszystkich ścianach na około pomieszczenie gospodarcze-kotłownia oraz szpalery rur wychodzące z rozdzielaczy - po jednym na parterze i poddaszu. Hydraulikowi zajęło to raptem kilka dni i mam nadzieję, że zrobił dobrze bo chwałił go pan od posadzek - że ładnie zrobił skrzyżowania (wgryzał się w chudziaka).

    ...
  4. Dziennik Ew-ka

    Zdziwienie

    jak w tytule ....zdziwił sie Synek jak przyjechał - minęło 5 tygodni od wyjazdu a tu tyle nowości :lol: Przede wszystkim dachówka - rzucająca sie w oczy z daleka , a we wnątrz - pokój Dawida i Kasi :o
    Nareszcie mam nowy aparat i teraz będe szalała ze zdjęciami - juz dzisiaj =zrobiłam kilkadziesiąt ( ale nie wszystkie umieszczę w dzienniku - na razie uczę się obsługiwać to ustrojtwo bez menu po polsku :cry: ). Jutro ( mam nadzieję uzupełnię ...
  5. Magi - czekając na wiosnę ...

    29-10-2004

    piątek

    A kuku :D

    Przeprowadzka jutro. Miało być dzisiaj na swoim ale nie daliśmy rady :-?
    Rano latałam za płytkami parapetowymi bo brakło 6 sztuk w końcu musiałamn jechać 25 km za miasto bo tutaj nigdzie nie było takich. Paranoja. Potem praca.
    Popołudniem zaczęłam pakowanie. Ile ja mam klamotów, mała głowa :roll: O 18:00 miałam dość a pokój tak zastawiony, że nie ma się gdzie ruszyć i jeszcze szafa do ...