dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Macówka

    2003 sierpień tydzień 2

    Znalazłem w miarę tani piasek... 500 ton weszło w wykop (i trochę nawet wystaje :) ) w dwa dni. Wypożyczyłem zagęszczarkę i sam z rodzicami zagęszczałem każde kolejne 20cm warstwy zasyppywanego wykopu. W sumie frajda ale czasanmi czas się dłużył za sterami zagęszczarki... ;)

    Geodeta wytyczył narożniki i "moje" wytyczenie okazało się trafne w 75% (6 z 8-śmiu). Te dwa kiepskie można łatwo poprawić... :-? ...
  2. Dziennik Jeziera

    Dzisaj nic nie robiłem bo moi pomocnicy postanowili świętować. No to pojechałem poszwendać się po marketach budowlanych. Na szczęście szklepy były z rana pootwierane.
  3. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    15 sierpien 2003

    bladym switem przyszedł smsik, od budowlanca który "jeszcze może" :lol: chodzić sprawdzać rano o 7 manometr...

    było 3,2 .....czyli jest poki co ok :D

    wieczorem dalej stało na 3,2 .....więc mam już to wszystko za soba...

    jutro nie jadę...odliczam godziny do przyjazdu mojej połowy.... :P
  4. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    14 sierpien 2003


    stoi, stoi, stoi :o :o

    jakby kto nie wiedział to manometr stoi na 3,1 :D
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    14 sierpien 2003

    wiecie jestem pod wrazeniem działania konsultantów od instalacji, wczoraj wieczorem wysłałam meila do firmy i dzisiaj oddzwonił do mnie ich konsultant..uspokoił mnie i staneło tak: w niedzile przyjeżdza do mnie na budowę zeby sprawdzic poprawnosc wykonania instalacji :) powiedział ze z opisu wynika ze wszystko jest teraz ok...


    a jest :lol: :lol: manometr stoi :o na 3,1 : nareszcie