dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Zielonej

    12 marca 2003

    Tynki ruszyły.
    Nie mogliśmy się już doczekać prawdziwej wiosny, tynkarze skończyli już inne roboty i tak to się zaczęło. Mamy nadzieję, że mrozy już nie wrócą. Podoba nam się sama organizacja pracy tynkarzy. Po doświadczeniach z beznadziejną organizacją pracy ekipy, która budowała nam dom, zwracamy teraz na to uwagę, nie tylko na efekt końcowy.
    Po pierwsze: W poniedziałek wieczorem zwieźli swoje graty, betoniarkę (choć nasza ...
  2. Dziennik Ady i Rafała

    Mamy pewne problemy z dachówką, dostawca nie wywiązuje się z terminów dostawy, a szkoda bo wszytkie łaty są nabite i budynek jest gotowy. W międzyczasie rozmieszczaliśmy wszystkie umywalki, kibelki itp. No i zaczęła się instalacja ogrzewania powietrznego.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Ada & Rafał dnia 2003-03-10 13:16 ]</font>
  3. "Na stare lata"

    MARZEC 2003
    Wróciliśmy właśnie ze Szczecinka ,gdzie negocjonowaliśmy warunki
    wykonania przyłączy ,współpracy z hurtownią oraz budowy stanu surowego.
    A oto wyniki naszych rozmów.
    Wodociąg 260mb wraz ze studzienką i przyłączem na czas budowy,
    7800 PLN/robocizna +materiały/.
    Obsługa geodezyjna budowy/wytyczenie przebiegu przyłączy,wytyczenie
    budynku gospodarczego i mieszkalnego oraz inwentaryzacja pobudowlana/2000 PLN.
    Ekipa ...
  4. Pod lasem

    Problemy ......

    Glazura - wydawało mi się, ze temat wyboru glazury/terakoty mam za soba. Niestety, pan w sklepie pomylił się i dla modelu, który wybraliśmy, nie produkują terakoty w wymiarze 45x45. A ja się uparłem na duże płytki. Tym to sposobem poszukiwania płytek rozpoczynają sie od nowa. Ech to moje planowanie w łeb bierze ...

    Drzwi wejściowe

    Zaczęliśmy od konfliktu. Ja chciałem antywłamaniowe Dierre, żona drewniane z szybką. ...
  5. Pod lasem

    HIPOTEKA

    Woow !!!
    Dzisiaj dostałem zawiadomienie z Sądu o wpisaniu banku na hipoteke nieruchomości.
    Tempo oszałamiajace (niecałe 2 tygodnie).
    Jak tylko przedstawie w banku wypis z księgi wieczystej, bedzie mozna zlikwidować ubezpieczenie kredytu do czasu ustanowienia hipoteki.
    Dostanę zwrot niewykorzystanej składki (musiałem opłacic z góry na cały rok):grin:

    A słyszałem, ze w niektórych sądach w Warszawie mozna czekać ...