dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. aaaaaaa

    Właśnie się zorientowałam godzinkę temu, że nasz projekt budowlany i dziennik budowy (zabrany pani kierowniczce budowy) nie został odebrany z banku. Mąż zawiózł żeby skserowali sobie brakujące rzeczy i zapomniał odebrać. Uffff, dzwoniłam papiery leżą i pytają kiedy je odbierzemy...

    Dzwoniłam do pani, która liczyła mi płatność za beton. Jej odpowiedź na pytanie dlaczego policzyła tyle ile policzyła: "nie wiedziałam, że dostała Pani aż TAKI rabat" Noż kurczę przecież już ...
  2. Kontrola PINB...

    Tak, tak... mam zmyślnych i na swój sposób życzliwych sąsiadów, dzięki którym miałam na głowie kontrolę PINB. 20 sierpnia (po południu) dostałam pismo z Urzędu, z nakazem wstrzymania budowy natychmiast i wyznaczoną datą kontroli. 24 sierpień miał być sądnym dniem dla mnie. I był.

    Cóż... sąsiedzi w swoim doniesieniu „na piśmie” znacząco podkreślili, że ja nie robię drobnych remontów domu (na co miałam plany i pozwolenia), tylko zaczynam robić nielegalną przebudowę ...
  3. Krycie dachu

    Bedę krył balcha na rąbek stojąca ktos krył tym jakies doswiadczenia wskazówki na co zwrócić uwagę
  4. Witam wszystkich

    Dziś piszę po raz pierwszy budowa rozpoczęta 14-05-2011 do dnia dzisiejszego stoi parter strop zalany i ściana kolankowa przygotowane wszystko do postawienia krokiew i całej konstrukcji dachu.
    Jest juz część drzewa ale nie wszystko oczywiście problemy miało byc juz w czrrwartek w tamtym tygodniu ale ostatecznie ma przyjechac wszystko dopiero w srode rano
  5. Lapisowo - nasze zapiski z budowy...

    za kilka dni wchodzą instalatorzy skończyć to co zaczęli, a będzie trzeba zamontować stelaże pod WC...
    wybór stelaża zależy oczywiście od wyboru przycisku do niego... a ponieważ podobają nam się przyciski Geberita, to stelaże będą tej samej firmy

    przycisk do górnej łazienki Sigma20:



    przyciski do dolnej łazienki, ...