dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Wirtualna łazienka ;-)

    Technika idzie do przodu, chyba nawet szybciej niż wykańczanie ( wykończanie ? ) naszej hacjendy. Jeżeli wierzyć naszym fachowcom, duetowi Paolo e Marco, wkrótce wezmą się za stworzenie naszej łazienki. Przyjemnego miejsca do zażywania kąpieli, mycia rąk i tej czynności po której ręce powinno się bezwzględnie myć. Tej czynności, w czasie bardzo wielu ludzi lubi czytać, snuć przemyślenia i planować detale planu opanowania świata
    Technika umożliwiła stworzenie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: wizualizacja, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Łazienka - biały montaż

    Kafle są już na swoim miejscu, a moja ekipa zaczęła w końcu biały montaż. Przy tym zacząłem wątpić w ich profesjonalizm, wczoraj dwóch chłopów przez cały dzień męczyło się z montażem kabiny prysznicowej (całkiem zwykłej kabiny, bez wodotrysków i mikrofali . Do końca tygodnia mają się uwinąć ze wszystkim, brodzikiem, wanną, umywalką z szafką itd. Z efektów jestem całkiem zadowolony, chociaż ceny z tego tekstu będą istotnie przekroczone
    No ale w przyszłym tygodniu odezwę się z finalną ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: glazurnik, koszty remontu łazienki, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Łazienka się robi

    Trochę dawno nie pisałem, ale przez ten czas łazienka idzie pełną parą. Zgodnie z ostatnim wpisem udało się nam kupić prysznic razem z kabiną, warto było trochę poszukać.

    Apropo łazienki mamy już pełną hydraulikę i praktycznie położone są kafle. Wprawdzie idzie nieco wolniej niż się spodziewałem, ale do weekendu majowego kafle będą na swoim miejscu, w dodatku ze szczelinami wypełnionymi piękną fugą
    Tagi - katalog słów kluczowych: glazura, glazurnik, kafle, remont, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Glazura w łazience wyszła drożej :(

    Wybraliśmy glazurnika, wyszło na to, że zrobi nam całość nawet trochę taniej, niż początkowo zakładaliśmy. Podsumowaliśmy sobie wszystkie koszty i wyszło tego trochę ponad 6500 (szczegółowe wyliczenia tu), niestety sporo powyżej budżetu

    No ale to nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz kiedy trzeba będzie sięgnąć głębiej do portfela... Zobaczymy, czy w trakcie prac nie wyjdą jakieś kwiatki
    Tagi - katalog słów kluczowych: glazura, remont, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. the end górnej łazienki

    Prawie the end, bo zabrakło 12 sztuk jasnych kafli. Liczył je Pan w programie tam gdzie zamawialiśmy kafle no i jestem w szoku że zapomniał o 12?? Nie ma to jak sobie samemu wszystko wyliczyć...
    Łazienka prawie skończona, jeszcze brakuje dwóch luster no i jednej ścianki z kafli..

    wanna z brakującą ścianką:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-03-02 10.27.26.jpg
Wyświetleń:	903
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	175105

    prysznic:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-03-02 10.27.34.jpg
Wyświetleń:	914
Rozmiar:	100,2 KB
ID:	175106
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2013-03-02 10.28.35.jpg
Wyświetleń:	833
Rozmiar:	101,2 KB
ID:	175109

    wejście do ...
Strona 11 z 15