dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Uzupełnienie zaległości

    A cóż to takiego??
    w końcu dotrzymuję słowa i dołożę zdjęcia , które kiedyś obiecałam dołożyć tj sypialni i innych a przy okazji jak już się zmobilizowałam i znalazłam na to trochę czasu to pokażę Nasze a dokładniej mojego męża skromne postępy. Skromne bo tak jak kiedyś wspomniałam z czasem u Nas kiepsko z kasą też nie było za wesoło(nadal nie jest)ale jakoś ciągniemy, byle do przodu.
    A więc żeby nie przeciągać, prezentuję swoją przyszłą ...

    Updated 23-08-2012 at 19:52 by _ATB_

    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Witam Wszystkich spowrotem bardzo serdecznie!!!

    uuuuuuuuuuuu!!
    Wstyd jak nie wiem co....
    Zaniedbałam się w pisaniu i to dość konkretnie. A to wszystko przez dość duże zmiany w moim dotychczasowym życiu: zmiana pracy i dość odległe dojazdy do niej, dzieci do przedszkola (i z powrotem), studia męża.... sporo tego a czas ucieka. Wszystko to powoduje, że jakoś czasu brak
    Już parę razy moja Funfelka mnie upominała, żebym się zmobilizowała i uzupełniła zaległości. Co prawda od zeszłego sezonu budowlanego ...

    Updated 23-05-2012 at 20:31 by _ATB_

    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. z dachem już koniec

    A więc doczekaliśmy się końca prac dachowych
    Parę problemów było przy samej końcówce (brakło nam dachówki a dokładniej połówek i gąsiorów) Truchleliśmy na samą myśl, że będziemy musieli czekać do końca stycznia a nawet lutego na tę dachówkę(produkcja miała ruszyć w połowie stycznia). Jednak chyba mam niezłe chody u samego Pana Boga bo w tym samym czasie "Ktoś" chciał zwrócić tę samą dachówkę "bo mu została" Jak się ciesze ze ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. dachówkowania c.d.

    Chłopcy "Dachowcy" się rozkręcają a raczej można powiedzieć, że robota im się pali w rękach Nie będę się zbyt dużo rozwodzić ,może lepiej pokaże

    Od Frontu

    Nazwa:  100_5702m.jpg
Wyświetleń: 1211
Rozmiar:  49,1 KB


    Od zaplecza

    Nazwa:  100_5685t.jpg
Wyświetleń: 1217
Rozmiar:  96,6 KB


    Idą chłopcy ,idą z tą pracą. Jeszcze tylko daszek nad moją sypialnią i koniec dachowania Panowie chcą skończyć przed świętami i jak tak będą dalej ładnie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. przed dachówką

    A co tam!
    tak bardzo mnie cieszy postęp robót moich "dachowców" ,że aż muszę się nią pochwalić
    A więc tak: Folia już położona, dziś panowie będą wycinać otwory na okna i kto wie, moze już je montować ;p Dachówka juz się szykuje do ustawiania

    Od Frontu

    Nazwa:  100_5593m.jpg
Wyświetleń: 1223
Rozmiar:  87,7 KB


    Od Zaplecza

    Nazwa:  100_5594t.jpg
Wyświetleń: 1224
Rozmiar:  47,9 KB


    a to moja szanowna Dachóweczka

    Nazwa:  100_5596dd.jpg
Wyświetleń: 1229
Rozmiar:  51,7 KB
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 3 z 9