dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Spotkanie z producentem okien. Od południa szyby CoolLight.

    Jesteśmy po spotkaniu z polecanym przez znajomych przedstawicielem producenta okien -firmy BORKOWSKI. Sympatyczny fachowiec wyjaśnił nam zawiłości procedury wyboru i zamawiania okien. Na szczęście wszystkie szczegóły technicznie takie jak precyzyjne podanie wymiarów itd. spadają na firmę zajmującą się prefabrykacją naszego domu.
    Wybraliśmy okna PCV profil ALUPLAST system IDEAL 400 o szerokości profilu 85 mm
    w kolorze od zewnątrz szary antracyt o strukturze piasku ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: aluplast, hst, okno borkowski Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Męża wędrówki po dachu...

    Dziś cudna pogoda, więc wycieczka na budowę obowiązkowa. W towarzystwie wiaderka, łopatki i foremek do zabawy na drodze, w końcu tyle tu piachu!

    No i dojechaliśmy... A tu ZONK! Klucze zostały w domu - w końcu wczoraj je dostałam, a one do czegoś służą... I niestety, nie da się już wejść przez drzwi czy okna...
    No to wrzuciłam wsteczny, dziecko radośnie kopało sobie w piasku, Mąż robił obchód, a ja - runda numer 2.
    W tym czasie Szanowny ...

    Updated 29-03-2014 at 21:27 by ditomasso

    Tagi - katalog słów kluczowych: aluplast, dachówka, drzwi balkonowe przesuwne, euronit, okna Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. SSZ coraz bliżej + małe zakupy

    Na budowie nie byłam cały tydzień. Początek tygodnia przywitał nas deszczem i śniegiem Fuj! O całe dwa dni opóźniło to rozpoczęcie ocieplania. Od środy robota ruszyła. Ocieplenie styropianem 20cm spowodowało, że coraz bardziej przypomina to dom docelowy. Tak na biało podoba mi się bardzo. Do tego Panowie dekarze rozpoczęli prace na dachu.
    A co najważniejsze, dzisiaj były już wstawione okna z roletami zewnętrznymi, w tym te dwa cudowne balkonowe Zdecydowaliśmy ...

    Updated 29-03-2014 at 21:32 by ditomasso

    Tagi - katalog słów kluczowych: aluplast, drzwi wejściowe, lampa blow, leroy merlin, okna Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum