dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jurki budują szkieletowy, drewniany! :)

    Nadszedł w końcu czas i na mnie:) Otóż na forum przeglądam wątki, dzienniki budowy, inspiracje i porady eksperta od kiedy nasunął się u nas temat budowy domu. W przypływie emocji postanowiłam założyć swój dziennik, bo budowa zbliża się (mam nadzieję) wielkimi krokami! :wiggle:
    Nasza historia krótka i szalona - młode małżeństwo z maluchem postanowiło stworzyć swoje miejsce na ziemi. Na początku rozważaliśmy kupno domu, bo remont wydaje się mniejszym nakładem pracy ...

    Updated 28-07-2015 at 11:52 by aniahal

    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa bomu jednorodzinnego, drewiany, jurki, początek, szkieleciak Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Koniec budowy domu po 8 miesiącach Z244

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	351
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	266777Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	327
Rozmiar:	95,5 KB
ID:	266778

    Witamy tu Aleksandra i Marcin z orzesza. Dom został skończony jak widać , czekamy na odbiór domu tylko. Co do firmy Bautech ostateczna opinia nasza to ... Mimo problemów jak z każda firma , jest wszytko jak należy czyli , dom bardzo dobrze wykonany , od wykończenie i posprzątania terenu.Dom jest energooszczędny , nic z domem sie nie dzieje nawet gdyż pracuje nic nie pęka. Kontak z firma bardzo dobry poprawił sie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: bautech, budowa bomu jednorodzinnego, budowa domu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Zwiedzamy komnaty ;) c.d.

    A idąc na górę minęliśmy Naszą sypialnie jednak nie mogę jej pokazać gdyż nie uwieczniłam jej na zdjęcie-poprawię się następnym razem (tak jak pozostałe pomieszczenia)
    Pokoje na poddaszu są trzy.
    Oto pokoik mojego młodszego dziecka. O ile starsza latorośl nie zmieni zdania

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_6177pw.jpg
Wyświetleń:	1449
Rozmiar:	81,2 KB
ID:	117333

    Córcia (starsza pociecha) wpadła pewnego pięknego dnia na górę i powiedziała:"... a ten jest mój! mój! mój! Mamusiu, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa bomu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Zwiedzamy komnaty ;)

    No to jedziemy dalej
    Skoro pochwaliłam się już wyglądem zewnętrznym swojej "stodółki", to teraz najwyższa pora pokazać co się dzieje wewnątrz.
    Tak więc zapraszam na krótki spacer
    Zaczniemy od wejścia i przedsionka. Jak na razie tylko podmurowane ale zarys już jest

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_6186hall.jpg
Wyświetleń:	1267
Rozmiar:	87,0 KB
ID:	117316

    Wolnymi krokami kształtują się pomieszczenia w piwnicy. Jeszcze nie do końca zdecydowaliśmy czemu ono będzie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa bomu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Pomocy!!!!

    Jak Już wspomniałam wcześniej zostałam postawiona przed wyborem okien dachowych.
    Wyceniono nam okna z FAKRO oraz z mało mi znanej firmy OKPOL. Kiedy zaczęłam się wgłębiać bliżej w ofertę obu producentów to okazało się, że Okpol proponuje okna o podobnych parametrach co Fakro ale w cenie o połowę mniejszej. Wiem, że okna firm FAKRO, VELUX czy ROTO są najbardziej rozpowszechnione i są to producenci wiodący (a co za tym idzie tez i drodzy) jeśli chodzi o okna dachowe, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa bomu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum