dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Problem wilgoci w pomieszczeniu piwnicy.

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    witam,należy wykonać izolację ścian piwnicznych w odpowiedni sposób,ja 20 lat wykonuję izolacje,a preparat do iniekcji to IZOMUR producent Wrocław,zapraszam do dyskusji.
  2. Izolacja posadzki od wód gruntowych

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    witam,ja powiem tak,dla mnie problem wilgoci,to nie problem,polecam odpowiedni środek do hydroizolacji posadzki,który używam o nazwie Ultrament,lub Maxplug super środek
    Tagi - katalog słów kluczowych: izolacje, maxplug, osuszanie, wilgoć Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. odpowiedż

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    Cytat Napisał מרכבה Zobacz post
    Przepona pozioma, ma za zadanie odcięcie od podciągania kapilarnego.
    Tynk ma za zadanie wytrzymać w sobie krystalizującą się sól, przez co musi być dość powiedzieć porowaty - co też sprzyja dyfuzji.
    Są metody iniekcji w grunt, tak aby bez grzebania w ziemi, można było pionową izolację wykonać / poziomą.
    Iniekcja to nie jest metoda osuszania ..
    tu można użyć odpowiednich sprzętów np osuszaczy mikrofalowych
    ile ja jeszcze o tym samym mam pisać to nie wiem?,wiadomo,że
    ...
  4. wilgoc w domu to nie problem

    Witam.Wiecie jak wybrnąć z tej wilgoci? są różne środki,tanie i drogie i tu wiemy chyba o co chodzi.pzdr.
  5. Metoda izolacji pionowej

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    Witam.Chciałbym opisać na czym polega metoda izolacji pionowej /hydrofobowa/.Nie wymaga odkopywania ścian fundamentowych przy osuszaniu i izolacji ścian piwnicznych.Pozwala na wykonywanie izolacji pionowych ścian zewnętrznych w obiektach wolnostojących jak i w zwartej zabudowie,co ma szczególne zalety w miastach.Nie utrudnia komunikacji zewnętrznej,gdyż wszystkie prace wykonywane są wewnątrz budynku.Technologia wykonania prac nie powoduje osłabienia konstrukcji obiektu.Pozwala na wzmocnienie
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: izolacje poziome, odgrzybianie, osuszacze, osuszanie, pionowe Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2