dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasz dom w Łasku - zaczynamy

Zaczynamy naszą przygodę. Dom powstanie w oparciu o projekt indywidualny. Ja i moja żona jesteśmy jego autorami i "rodzicami"

  1. Pozwolenie wydane :)

    Wczoraj odebralem (w osobie mojego ojca), pozwolenie na budowe. Dziwne uczucie, bardzo sie z tego ciesze.
  2. pozwolenie

    Wczoraj rozmawiałem z Panią z wydziału architektury, która zajmuje się sprawą naszego pozwolenia na budowę. Znajoma znajomego, niby coś załatwiła, ale jest bardzo oficjalna
    Droga urzędowa musi zostać zachowana, dlatego też kazała uzupełnić mi pieczątki uprawomocniające decyzję o warunkach zabudowy, oraz dwie zmiany. Problem tylko w tym, że ja nie mam orygianów. Byłem przekonany, że w tym kraju jak jeden urząd to wydaje, to drugi widzi to w swoich aktach i nie będzie ...
  3. Poszukiwania wykonawcy

    Jestem na etapie poszukiwania wykonawcy. Mam już kopie projektu budowlanego i cztery namiary. Dla równowagi, dwa polecone przez znajomych, dwa namiary rekomendowane na forum. Jestem Ciekaw jaką cenę usłyszę
  4. Wizualizacja i rzuty

    Tak będzie wyglądał nasz dom
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cz. ogrodowa.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	8,2 KB
ID:	73055   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	front.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	8,4 KB
ID:	73056   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	front 2.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	8,7 KB
ID:	73057  
  5. Zaczynamy!!

    Dokładnie 1 września 2011 roku po ponad półtora rocznej pracy nad projektem, złożyliśmy dokumenty o wydanie pozwolenia na budowę.
    Trwało to długo, ponieważ żaden z projektów gotowych, nie odpowiadał naszym oczekiwaniom. Jacyś tacy wybredni jesteśmy, a może po prostu musimy mieć to co sobie wymarzyliśmy :0 Duży wkład na ostateczną wersję miały między innymi inspiracje biura projektowego "Domy z wizją". Byliśmy nawet o krok od zamówienia Praktycznego 1, ...

    Updated 03-09-2011 at 12:16 by Łaski

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum