dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Agatka77

  1. Domek na Lubelszczyźnie

    Podłoga na dole położona :D Cyklinować będziemy dopiero za jakieś 2-3 tygodnie, razem z podłogą na górze - tam jeszcze kawałek pokoju i garderoba zostały do zrobienia. Mamy już położone płytki na ścianie w kuchni, teraz najwyższa pora wybrać w końcu jakieś meble :roll: Mamy też już założony kibelek - nie trzeba będzie latać na dwór, tylko muszę nabyć bakterie do oczyszczalni :)
    Śnieg stopniał i odkrył cały piękny bałagan wokół domu - czeka nas porządne ...
  2. Domek na Lubelszczyźnie

    Co by mi dziennik całkiem nie zaginął, wrzucam zdjęcia obecnego stanu :)
    Kominek już trochę bardziej zaawansowany niż ostatnio:

    I łazienka na górze - już zafugowana:

    Teraz walczymy w podłogami, na górze już jeden pokój jest zrobiony, od poniedziałku zacznie się też układać podłoga na ...
  3. Domek na Lubelszczyźnie

    Wreszcie mi się udało na chwilę zajrzeć na forum :roll: Mam ogromne zaległości w czytaniu Waszych dzienników, o pisaniu nie wspominając...czasem mi się udaje wpaść na chwilkę i przejrzeć, co tam u kogo słychać, ale raczej tylko fotki oglądam. Muszę siąść i nadrobić, choćbym miała jakąś nockę zarwać,bo jeszcze chwilę i będę miała tyle zaległości, że ich nie dam rady odrobić :wink: :lol: Ale na usprawiedliwienie powiem, że nawet w domku bywam raz na tydzień ostatnio ...
  4. Domek na Lubelszczyźnie

    Wczoraj byłam w domu pierwszy raz od tygodnia :oops: Jakoś nawet nie mam czasu w tygodniu pojechać, ale zachciało mi się pójść do pracy, to teraz mam :wink: :lol: Ale za to kupiliśmy w końcu płytki do górnej łazienki. Przyjechała też podłoga na poddasze, listwy przypodłogowe i trochę brakujących desek. Ponieważ nadal droga jest zasypana i to tak, ze sąsiad nie dał rady odśnieżyć jej ciągnikiem (nawet z łańcuchami na kołach!), wożenie podłogi od szosy do domu odbyło ...
  5. Domek na Lubelszczyźnie

    Ostatnio wcale nie mam czasu na nic, tylko wpadam na chwilę na forum,pozaglądam do Waszych dzienników, ale nawet nie mam siły na pisanie. Poza tym i mnie dopadło jakieś choróbsko, gardło mnie boli okrutnie i mam świetną chrypkę. :evil: Zaraz idę do łózka, mleko z miodem i czosnkiem sobie zaaplikuję, może coś pomoże :roll:
    Ale kawałek łazienki mogę pokazać, a co :lol: :

    ...
Strona 1 z 20