dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jurand79

  1. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    No i przyszła kolej na kolejną aktualizację.

    W końcu mogę zaprezentować sofy w piwnicy:





    Poniżej zbliżenie na podstawkę. Chwalę się, bo sam je robiłem :lol:



    ...a za przesuwanymi drzwiami - pomieszczenie bałaganiarskie. Miała tu stać pralka, ale z racji, ...
  2. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Święta, święta i po świętach. Teraz mamy końcówkę roku - strrrrraszna. Niech ten rok się już skończy bo normalnie same niemiłe sytuacje i zdarzenia... :evil: :( :roll: :-?

    Troszkę fotek wrzucę. Na początek kino z projektorka. Sof nie pokażę jeszcze, bo był bałagan jak robiłem fotki :lol:



    A teraz, w kolejności - choinka, świąteczny stół (a właściwie dwa stoły) w trakcie ...
  3. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Cytat Napisał jurand79
    Jeszcze przed świętami planuję ze dwa dni urlopu - zamówię spusty do rynien i w końcu je zamintuję, zamówię listwy przypodłogowe na parter (i może w końcu je zamontuję), poszerzę autostradę do schodów (w tej chwili jest szerokości jednej deski :lol: ), założę prowizoryczną poręcz.
    Taaaa.... Tere-fere! 8) NIC z powyższych rzeczy nie zostało wykonanych :)
    Za to sofy do piwnicy dziś dojechały :lol: Oj było kombinowanie... Skończyło się na zdjęciu trzech ...
  4. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Uff, chwila oddechu w pracy dziś mi się należy... :lol:
    Pora wyciągnąć dziennik z czeluści, zdmuchnąć ten kurz i co nieco dopisać. W końcu wkrótce święta, prawda? A będzie się działo, oj będzie.... Planujemy niemałą wigilię przy naszym kominku - tak kameralnie - 150 osób :D Nie no - oczywiście żartuję. Raptem będzie nas jedenastka. :D
    W przyszłym tygodniu będę mógł pochwalić się tym, co wyczyniłem w piwnicy - jak tylko dojadą sofy to pokażę wam ...
  5. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    J79 zmów nadaje :wink:
    Dłuuuuugo mnie tu nie było no ale cóż - praca, praca, praca.....
    Nadrobić zaległości czas nadszedł.
    Najpierw fotki:
    Kominek z poprawioną półką:


    Komódka nad którą zawiśnie lustro w ciemnej ramie:


    Jadalnia:


    Kąt kwiatkowy ...
Strona 1 z 20