dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Parterówka jakich chyba wiele

    Witam serdecznie,
    po wielu miesiącach zmagań z biurem projektowym (w sumie od marca 2014), rozpoczynamy budowę parterówki. Tak na marginesie, to niestety biura polecać nie będę.
    W zasadzie nic wielkiego, parterówka jakich wiele. Inspirację funkcjonalną stanowił projekt Z200, ale brakowało czwartego pokoju .... teraz jest:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przekroj-obraz.jpg
Wyświetleń:	251
Rozmiar:	100,5 KB
ID:	286932

    Projekt złożony w Starostwie 31.07.2014.
    Pozwolenie na budowę - 05.09.2014 (w sumie to ...
  2. elewacja skończona

    Tynki położone. Ekipa sprawna, na dzisiejszy dzień mogę polecić: ZRB "Blask" z Rybnika. Z ostatecznego efektu jesteśmy bardzo zadowoleni.
    Od strony południowej:




    Odsłoniliśmy też w końcu słupy:

    ...
  3. Strop parteru wylany

    Bardzo dawno nie pisałam, wszystko przez zmianę czasu na zimowy...jak jedziemy na budowę po pracy, to tam już jest ciemno, zdjęć nie robimy, to i wpisów się nie chce robić.
    Ale dzisiaj ważny krok na przód, wylaliśmy strop parteru. Teraz na jakiś czas wstrzymujemy wszelkie prace i szukamy okien. Zastanawiamy się, czy nie wstawić ich jeszcze w czasie zimy....może będzie taka cieplutka jak zeszła
  4. Wizyta pierwszych gości i pierwsze bożonarodzeniowe dekoracje.

    Jak już wspomniałam w poprzednim poście teraz czas na nasze "pierwsze", tym razem goście i dekoracje. Kiedy się wprowadziliśmy, nie mieliśmy wszystkich mebli, w salonie tylko kanapę i fotele, (było troszkę więcej miejsca) jadalnia i mała łazienka na dole ze względu na pierwsze odwiedziny musiała być gotowa. Mogłam wreszcie zacząć zrealizować swoje pomysły, które wykreowały się w mojej głowie, jeszcze kiedy mieszkaliśmy w bloku oraz to, co udało mi się podpatrzyć ...
  5. Pierwsze Boże Narodzenie w domku.

    No tak, teraz zaczynają się posty z przymiotnikiem "pierwszy" dotyczą one wszystkich pierwszych wydarzeń i wspomnień z nowego domku. I tak, chociaż do świąt jeszcze daleko, u mnie wspomnienie naszego pierwszego Bożego Narodzenia w nowym domu A. D. 2012r. Choinka, jak co roku u nas żywa, prosto z plantacji w lesie.Mogłam też wreszcie " poszaleć" z dekoracjami i upiększaniem domku , zaczęłam trochę szyć (kilka postów dalej będzie uszyta przeze mnie zazdroska ...
Strona 1 z 3