dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

EZS

  1. kostka

    do ceny domku trzeba dolozyć kostkę. Niestety, mieliśmy w planie jedynie ścieżki od bramy do domu a samochody miały stać na klepisku (no, trawie ) ale wiosną tego roku... się utopiłam. U mnie jest spadek OD bramy, wyjazd pod górkę. W dołku stała woda, pod spodem zamarzło a na wierzchu błotko. Mąż mnie wyciągał na holu i to przelało czarę goryczy. Zapadła decyzja - kostka.
    Ale niestety, kupowanie czegokolwiek z tzw bieżącej gotówki nie jest wcale łatwe. Jak się ...
  2. Dziennik Ewy (EZS)

    adlej zdjecie tarasu, ktoś mnie pytał, to wklejam. taras jeszcze nie skończony, bo boki trzeba obrobić kamieniem i schody wymysleć
    I te doniczki głupio stoją na schodach, tymczasowo już 3 tygodnie :-?



    a teraz mój ogródek przed domem - to już dla mojej przyjemności :lol:

    ...
  3. Dziennik Ewy (EZS)

    Skończyliśmy łazienkę na górze, no prawie. Mamy tam korek na ścianach, korek na suficie, troszkę płytek i korek na podłodze. I na tym podłogowym korku, który na razie jest korkiem podkładowym tylko, ma być coś. Ale że mieliśmy już dość remonty, na razie jest połozona wykładzina. docelowo się pomyśli, może panel korkowy...
    poniżej ściana z korkiem


    A tutaj ściana z płytkami, tylko nie wiem , dlaczego zdjęcie ...
  4. Dziennik Ewy (EZS)

    Znalazłam zeszyt z finansami. Mogę w podsumowaniu napisać co i jak.
    Cały domek kosztował 320 tyś. W tym:

    Przyłącza - prąd 8 tyś,
    - CO/CW bez kaloryferów i pieca 27 000.
    - gaz 7 600
    Razem przyłacza 42 600 :o
    Stan surowy ocieplony, zadaszony, zaoknowany, z wylewkami i tynkami (u nas działo sie to tak szybko, że nie rozdzielę) 121 000. Sam dach 30 500.
    Czyli około 150 tyś wykończenie - co tyle do licha kosztowało ...
  5. Dziennik Ewy (EZS)

    Jak miło napisane "coś w rodzaju antyków" :wink: :lol:
    Z zamurowaniem dziury do wykusza radziłabym się nie spieszyć. To przejście jest bardzo przydatne a kuchnia zupełnie ustawna nawet z dwojgiem drzwi.
    No tak, my mamy zmniejszone trochę jedno okno...

    Więc zapraszam do lektury a z wrażeniami do komentarzy. W zasadzie dziennik jest tylko dla właściciela 8)
Strona 1 z 32