dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

gosia888

  1. Iskierka Gosi :)

    Dawno mnie tutaj nie było :oops:
    Wstępnie budowa ma się zacząć tydzień po świętach wielkanocnych czyli na początku kwietnia. Chyba że pogoda dopisze, to wcześniej ale nie napalam się za bardzo, bo murarz widać w zimnie nie lubi robić.
    Do kwietnia musimy zdjąć humus wytyczyć działkę przez geodetę i podłączyć wodociąg. W marcu to zamierzamy robić.

    Oj budowa się zbliża wielkimi krokami
  2. Iskierka Gosi :)

    Smutkiem tu zawiało na forum. Cisza jest. A więc budowa jak wczesniej wspomnialam jest przełożona na wiosnę.

    A żeby całkiem smutno nie było zapraszam do obejrzenia mojego synka - Tomka, który 2 tygodnie temu skończył dwa latka

    http://pl.youtube.com/watch?v=kykJVxyZ_8o

    więc może jak to betina pisze, warto się przemęczyć z tą budową za to nasze dzieci będą miały wielką radość.
  3. Iskierka Gosi :)

    Rozmawiałam z murarzem i niestety potwierdził moje obawy, że mogą nie zdążyc przed zimą pobudować mi stanu surowego. Będą budowali dokąd się da ale nie wiadomo kiedy przymrozki chwycą. I data rozpoczęcia cały czas się odkłada w czasie. No nic co ma być to będzie.
  4. Iskierka Gosi :)

    Prognoza sezonowa wrzesień 07 - styczeń 08
    Jesień w tym roku może przyjść wcześniej niż w ostatnich latach i zostaniemy pozbawieni zobaczenia pełnych uroków prawdziwej złotej polskiej jesieni, a to z powodu wcześniej następujących fal chłodów. Na szczęście będzie na ogół sucho. Pierwsze akcenty zimy najprawdopodobniej pojawią się już w listopadzie, być może nawet na początku tego miesiąca. Spadnie wówczas deszcz ze śniegiem lub śnieg. Jednak dalsza część zimy ...
  5. Iskierka Gosi :)

    Garaż i prąd na działce już (albo dopiero) mam. Teraz czekam na murarza niestety delikatna obsuwa jest. Trochę zła jestem bo fundamenty miały się zacząć pod koniec sierpnia a już jest wrzesien i nic nie ma. A najbardziej się boję że nie zdąży mi wybudowac domu w tym roku. :evil:
Strona 1 z 4