dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pędzimy dalej

    Okazało się, że kocioł na chwilę przerwał pracę - jest jakiś problem z ciśnieniem c.o., jutro hydraulicy mają pojechać i sprawdzić, co jest grane. Na razie w domu 12 stopni, na zewnątrz kurcze cieplej! Ale widać, że mimo wszystko schnie, nadproża i wieńce oddają nadmiar wody (skąd on się tam wziął?!).

    Oprócz tego porównałam wyceny na wyposażenie dolnej łazienki. Rozpiętość wśród 4 sklepów - prawie 2 tysiące zł. Co na ~6 tysiącach jest lekkim przegięciem, ...
  2. Prac bez celu ciąg dalszy

    Wodociąg zakończony, mamy studzienkę mrozo bla bla Niestety jak się okazało podczas robienie zaprawy do betonowania głównych slupków w studzience połączenie jest nieszczelne i zużyliśmy tak naprawdę 60l wody a na liczniku 500l . Oczywiście w studzience można było się wykąpać Czekamy aż przyjadą "fachowcy" naprawić swój błąd
    Mamy już wykop pod fundamenty
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150305_095743.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	100,8 KB
ID:	309918

    Napotkaliśmy kolejną przeszkodę, ...
  3. Pozwolenie na budowę

    Przez chwilę nie pisałem bo pochłonęła mnie walka o pozwolenie na budowę. Wczoraj małżonka zadzwoniła do urzędu i okazało się, że pozwolenie już czeka! Oczywiście okazało się jeszcze na koniec, że małżonka nie jest upoważniona do odbioru, więc czekało nas jeszcze jedno spotkanie z Panią Architekt, ale przy okazji odebraliśmy naszą tablicę i dziennik budowy. Jest! Pozwolenie na budowę. Po roku batalii z różnymi urzędami wreszcie możemy rozpocząć budowę.
    ...

    Updated 24-03-2015 at 08:39 by mkauos

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum