dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. 50. dzień budowy - wykonanie posadzek

    28.03.2017

    W dniu dzisiejszym ekipa pobiła chyba jakiś rekord, bo wykonali posadzki na piętrze, parterze i garażu w zaledwie jeden dzień ... od 10:00 do 19:00.

    Na dzień dobry trzeba było załatwić parę logistycznych spraw, bo na działce nie mamy jeszcze wody, a do sąsiadów jest ponad 100m. Na szczęście ostatnio otrzymaliśmy od rodziców pierwsze akcesoria ogrodowe, w tym też bęben z wężem wodnym. Dobrze że ostatnio przywieźliśmy ten bęben do sąsiadów. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: posadzka, prefabrykaty z keramzytu (praefa) Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. osuszacz powietrza

    POLECAM!
    przy wylewce posadzki, tynkach i wilgoci w pomieszczeniach: osuszacz powietrza.
    u nas dziala bardzo dobrze. mimo, ze jest maly, usuwam kazdego dnia okolo 5 litrów wody. dzieki niemu powietrze w garazu jest bardziej suche niz na zewnatrz. posadzka schnie bardzo ladnie

    gdyby byly mrozy podlaczylabym jeszcze grzejnik.

    zdjecia na blogu

    http://budowagryfice.blogspot.com/
    Tagi - katalog słów kluczowych: garaż, osuszacz powietrza, posadzka, tynki, wilgoć Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Posadzki

    Posadzki wylane już prawie 2 tygodnie temu, a wpisu o nich brak. Uznajmy, że czekałem na ich oficjalne odkrycie spod folii, które nastąpiło wczoraj

    Tadaaan!
    Tak oto wygląda nasz salon po wylaniu posadzki:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Male_IMG_1682.JPG
Wyświetleń:	499
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	323114

    Pod posadzką idą kanały wentylacyjne i dogadywaliśmy się z wykonawcą, że je ładnie nam zaleje. Powiedział, że nie ma problemu. Jego pech chciał (na moje szczęście), że musieliśmy nagle przyjechać na budowę ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: posadzka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Posadzka trzyma poziom - Bank nie...

    Po małej awarii z pianką montażową dokonałam dziś ponownych oględzin. Śladów pianki brak, Panowie spisali się na medal. Uff...
    Za to zastałam wylane posadzki, które krótko mówiąc znacznie podniosły nasz poziom życiowy... I mój nastrój także, choć pogoda pochmurna
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04005.jpg
Wyświetleń:	379
Rozmiar:	87,5 KB
ID:	253633Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04009.jpg
Wyświetleń:	382
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	253638Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03993.jpg
Wyświetleń:	384
Rozmiar:	87,3 KB
ID:	253646

    Niestety, Bank nie stara się równie mocno... Czekamy na kolejną transzę, na rzeczoznawcę ...

    Updated 08-04-2014 at 20:26 by ditomasso

    Tagi - katalog słów kluczowych: bank, kredyt, posadzka, rzeczoznawca, transza Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Aridela II lustrzane odbicie.

    Po zwiazaniu betonu ekipa ulozyla izolacje pozioma na lawe i pare rzedow bloczkow fundamentowych. Niestety pogoda popsula sie na tyle iz prace zmuszeni bylismy przerwac.Byl 23 maja.
    Ciesze sie, ze zdazylismy z pracami ziemnymi przed zalamaniem pogody.

    Updated 16-06-2013 at 14:46 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: fundament, piwnica, posadzka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN1313.jpg
Wyświetleń:	486
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	194767   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN1317.jpg
Wyświetleń:	435
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	194768  
Strona 1 z 6