dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

nabial

  1. mój domek EM20 na Podhalu

    na budowie od pewnego czasu niewiele się działo. Zakończyłem malowanie podkladówką, zaczynam robić poprawki gipsem. Mam nadzieje, że będzie ich niewiele. Na szczęście poprawiła się wreszcie pogoda, grunt zaczyna obsychać. Mam zatem nadzieje, że uda się zrobić te nieszczęsne fundamenty pod ogrodzenie. Jutro elektryk ma zamontować kilka docelowych gniazdek, zwłaszcza na strychu, gdzie czeka zainstalowanie rekuperatora. Trochę porządkuje działkę, ale eskalacja działań porządkowych ...
  2. mój domek EM20 na Podhalu

    jak nie urok, to ...
    zima chyba definitywnie się skończyła, wiec pora na ogrodzenie działki. Co z tego, jak od 2 dni zaczął padać deszcz :( A przy deszczu ciężko kopać fundamenty. Dlatego prace w środku posuwają się do przodu, natomiast na zewnątrz trzeba będzie poczekać na suche dni
  3. mój domek EM20 na Podhalu

    niestety zima nie odpuszcza, dzisiaj znowu popadał śnieg. Wkurza mnie to, bo działka nie obsycha i nie możemy zabrać się za fundamenty ogrodzenia :(
  4. mój domek EM20 na Podhalu

    pogoda nie sprzyja, nawrót zimy (mam nadzieję chwilowy...). Dlatego z prac na zewnątrz nici, skupiamy się zatem na sprzątaniu wnętrz no i dalszym malowaniu farbą podkładową wewnątrz. Dzisiaj na tapecie będą garderoby.
  5. mój domek EM20 na Podhalu

    na początek widok elewacji frontowej. na razie jestem na etapie uzyskiwania pozwolenia na budowę (oj ciągnie się)
    [/QUOTE]
Strona 1 z 19