dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SylwekW

  1. Dziennik Sylwka i Kasi

    Hmm ... zastanwiam się własnie czy nie powininem uzupełnic troche nasz dziennik o bieżące zdjęcia ?? Chyba by wypadało.
  2. Dziennik Sylwka i Kasi

    Witam po baaardzo długiej przerwie. Odzyskuję dostęp do Internetu więc może uda mi się dokończyć dziennik. Mieszkamy juz od ponad dwóch miesięcy na swoim :-)
  3. Dziennik Sylwka i Kasi

    Przyszłą pora na całkowite zamknięcie budynku.

    Jeśli chodzi o bramę to o wyborze rodzaju barmy decydowało kilka spraw.

    Zwykła skrzydłowa odpada, bo za mało miejsca przed garażem (tylko 6 m do ogrodzenia.
    Uchylna - po kilka próbach na wystawowych egemplarzach doszlismy do wniosku, że dość cieżko taka brama się unosi. Ponadto nie abrdzo się żonie taka brama podoba.
    Panelowa zwijana trochę droga.

    Zatem wybór padł na segmentową. ...
  4. Dziennik Sylwka i Kasi

    Alarm miał być zainstalowany dopeiro gdy dom będzie całkowicie zamknięty ale niestety trochę się w terminach nie ułożyło za dobrze i alarm zamontowano nam zanim jeszcze mieliśmy bramę garażową.

    Okablowanie do alarmu rozprowadziłem sam (chyba wcześniej o tym pisałem). Teraz przyszło dwóch monterów i zainstlowali całą elektornikę.
    Poszło szybko i sprawnie. Niestety zasilanie na razie tymczasowe (kablem ze skrzynki elektrycznej na podwórku ale podłączenie ...
  5. Dziennik Sylwka i Kasi

    Po oknach przyszła kolej na drzwi wejściowe i bramę garażową.

    Próbowaliśmy dobrać drzwi wejściowe i bramę garażową jak najbardziej podobne (wzorem i kolorem)
    Niestety ten etap budowy to już jest czas kiedy zaczyna się szukać oszczędności. To szukanie zmusiło nas niestety do wybrania drzwi i bramy nieco odmiennych.

    Pierwsze były drzwi.
    Padło na EuroNord. Metalowe a progiem aluminowym. Łącznie z montażem 1450 zł. Nie wybieraliśmy ...
Strona 1 z 16