dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

basiekg

  1. Dziennik Basi i Macka (chociaz bardziej Basi:))

    No tak zapomnialam tylko wrzucic linka do domku
    http://www.archi-projekt.com.pl/projekty_domow_208.html
    zmiany jakie wprowadzilismy do projketu sa bardzo drobne podział strychu na pralnie i garderobe, likwidacja spizarki, drzwi do kotłowni z zewnatrz, powiekszenie tarasu no i chyba tyle...
  2. Dziennik Basi i Macka (chociaz bardziej Basi:))

    minał prawie rok od ostatniego wpisu. W ciagu teg oroku udało mi się przebrnać przez papiery. Zawsze mi sie wydawało ze to nie moze byc jakis wielki problem a jednak na wszystko sie czeka czeka no ale grunt ze mam pozwolenie na budowe!!!! uprawomocni sie 18 lutego :) wiec jak tylko zrobi sie wiosna mozna zaczynac :) Ostatecznie staneło na APS 161 wydał mi sie najbardziej funkcjonalny z rozwazanych domkow - mam nadzieje ze nie okaze sie malutka norka tylko przytulnym domkiem dla naszej 4 (czworka ...
  3. Dziennik Basi i Macka (chociaz bardziej Basi:))

    Musze jeszcze powiedziec ze powoli staje sie fanką forum muratora. Staram sie na bieżąco śledzic wybrane wątki i wciąż odnosze wrażenie że fm to poprostu kopalnia wiedzy, wiec czytam i chlone waszą wiedze i doswiadczenie. Super ze piszecie te wszytskie madre rzeczy :)
  4. Dziennik Basi i Macka (chociaz bardziej Basi:))

    moze jeszcze wyjasnie dlaczego dziennik bardzije moj niż nasz no coz...
    niestety moj męzus jest bardzo zapracowany no i poza tym co tu duzo mowic nie ma ochoty interesowac się budową. Troszke mnie to przeraza ale w koncu budowa nie moze byc az tak straszna skoro ludzie sobie z tym radza...
  5. Dziennik Basi i Macka (chociaz bardziej Basi:))

    Witam wszystkich bardzo serdecznie
    Co prawda nie zaczełam(zaczelismy) jeszcze budowy ale i tak cały czas zaprząta mi głowe :)
    Pierwszy krok do wlasnego domku juz za nami - mamy dzialke nieza duza ale za to ma wszytskei media i asfaltową drogę dojazdową.
    Krok numer dwa mamy wypis i wyrys...
    no a teraz czekamy na mapke projektową. Tylko wciąz nie wiadomo co stanie na naszje dzialce:
    http://www.extradom.pl/projekt-domu-...ejsce&strona=8 ...