dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Stan "0"

    Stan zero ukończony!!!
    Po czterech dniach od wkopania pierwszej łopaty mamy stan "0"!!! Jupiiiiiiiiii
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	26.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	16,2 KB
ID:	306422   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	27.jpg
Wyświetleń:	93
Rozmiar:	13,7 KB
ID:	306423  
  2. Porotherm Winerberg czy Plecewice

    Witam Państwa,chciałabym poprosić o opinię na temat cegły Mega 25
    z Plecewic. Miałam zamiar budować dom z porothermu 25 winerberg , ale dostałam
    ciekawą ofertę z przystępną ceną na cegłę Mega 25 Plecewice. Nic nie wiem na temat tego produktu, dlatego nie mogę się zdecydować. Jeżeli ktoś z Państwa ma doświadczenie bądź zetknął się z tym produktem poproszę o opinię.
    Tagi - katalog słów kluczowych: porotherm winerberg czy plecewice Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. dziennik budowy Szeregowca !!

    Historia naszej Szeregówki zaczęła się w grudniu 2013 roku. Kupiliśmy działkę! Ok 550 m2. Do działki dołączony był projekt, który mimo paru uwag spełniał nasze oczekiwania - otwarty dół, jedna przestrzeń. Poddasze użytkowe z 3 pokojami i łazienką z wanną, dodatkowa łazienka z prysznicem na dole.
    Jedyne czego byśmy nie uwzględnili przy budowie domu to podpiwniczenie całości domu, garaż 'doklejony' do bryły budynku oraz brak pokoju gościnnego na dole. Allllee da ...
  4. Wymarzony domek - dylematy i problemy

    Witam wszystkich

    Może zacznę od napisania czegoś o sobie
    Mam na imię Monika, mam super męża i dwójkę wspaniałych dzieci


    Póki co jesteśmy na samym początku jakże dłuuuuuuuuuuuugiej drogi posiadania swojego wymarzonego domku

    Niedługo ma nastąpić przepis działki od rodziców na nas Przynajmniej odchodzi koszt zakupu działki Działka której będziemy szczęśliwymi posiadaczami ...

    Updated 27-02-2015 at 12:16 by anioleczekk1986

    Tagi - katalog słów kluczowych: anioleczekk1986, dom jednorodzinny. wega ii, wymarzony dom Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum