dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Joannka

  1. No wreszcie!!!

    No i mieszkamy, a raczej sprzątamy od 26 kwietnia.
    Mam pytanie czy bezpośrednio z komórki można zgrać zdjęcia , czy tylko przez jakiś ala fotosik? Trochę bym pokazała , ale jak myślę ile z tym roboty to mi się nie chce .
    Dobra idę spać
    Dobranoc 8)
  2. No wreszcie!!!

    Mam kryzys , mam dooooooła budowlanego
    Nic mi się nie chce. Najchętniej to bym to w pierony rzuciła.
    Mam doooooooooooooość wszystkich fachowców tych dobrych i tych złych
    I to na tyle :evil: :-? :evil: :-? :evil: :evil:
  3. No wreszcie!!!

    Prace powoli do przodu
    Mamy już prąd, gaz, wodę . Brakuje nam niestety najistotniejszego-miejsca na gromadzenie g... Nie możemy się zdecydować czy szambo czy oczyszczalnię - brak kasy ,a chcialoby sie najlepsze.
    Mamy zamiar wprowadzić się za jakieś 2 miesiące. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    A teraz trochę zdjęć.
    Front domu. Jak widać wszystkie elementy drewniane są w innych kolorach, chcemy to oczywiście ujednolicić :wink: ...
  4. No wreszcie!!!

    jak zawsze sporo czasu mnie nie było a prace powoli do przodu
    tynki ukończone ( prawie , zostały jeszcze w garażu)
    hydraulika skończona, wylewki wylane,drzwi wejściowe zamontowane, okna zamontowane a dalej nie mamy pomysłu
  5. No wreszcie!!!

    Wiecie co można się wkurzyć na te głupie komputery
    Napisałam sie, napisałam i co i ...
    Dobra jeszcze raz
    Tynkarze przyszli, zrobili tynki na dole( ale bez części garażowej) i co -stanęło , z tej to przyczyny , że sąsiedzi mają weselicho(niby wiedzieliśmy że u nich będą robić, ale nie sądziłam ,że u nas roboty będą się równać zero)
    Ale co by nie powiedzieć tynki mamy cem-wap, ale wszystkim się podobają. jak u mnie skończą to mam nadzieję ...
Strona 1 z 7