dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Z8 - ciasny, własny, ale przytulny dom makowej-panienki

  1. przeniosłam dziennik

  2. projekt

    Projekt naszego domku był szukany bardzo długo, gdyż myśl o budowie domu zrodziła się wiele lat temu. Dopiero, gdy działka została wybrana można było skupić się na konkretach. I znalazłam TEN projekt, miłość od pierwszego wejrzenia. Oczywiście projekt ulegnie drobnym zmianom, zwłaszcza z zewnątrz, no ale to TEN JEDYNY . Generalnie to mały, 100m domek, z poddaszem nieużytkowym, w myśl zasady ciasny, ale własny. Nie chcemy bowiem bawić się w gigantyczne kredyty i po ...
  3. działka

    Chyba dobrze mi poszło za pierwszym wpisem, więc kontynuuję .

    W miniony weekend wybraliśmy się na naszą działkę celem obejrzenia i wstępnego wymierzenia zarysu domu. Tak naprawdę to pierwszy raz stanęłam na Mojej Działce odkąd ją kupiliśmy. Prawie się wzruszyłam. Przywdziałam obuwie wytworne, czyli kalosze, gdyż ziemia tam jest po prostu zaorana i ciężko byłoby się poruszać w czym innym. Przy okazji poznałam sąsiadów zza płota (na zdjęciu) - dom ...
  4. początki

    Witam


    Mam nadzieję, że udało mi się właściwie to wszystko zainstalować i nie piszę w próżnię .

    Od stycznia 2012r. jesteśmy dumnymi posiadaczami działki. My, czyli mój Mąż, kot i ja. Działka jest za miastem, na wsi, a dokładnie 10km od ścisłego centrum dużego miasta, w którym obecnie mieszkam i właściwie to jadąc tam samochodem, trudno dostrzec, gdzie jest granica miedzy jednym, a drugim. Ale wieś to jest zdecydowanie. Są i stare gospodarstwa
    ...