dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. projekt

    - 21-09-2015 - 22:34 (energooszczędny dom na płycie fundamentowej, projekt i wykonanie własne)
  2. projekt

    - 21-09-2015 - 22:29 (energooszczędny dom na płycie fundamentowej, projekt i wykonanie własne)
    l

    Updated 21-09-2015 at 22:50 by adtechnik

    Tagi - katalog słów kluczowych: dom na płycie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. materialy budowlane bez podatku

    czy da się kupic materialy budowlane bez podatku od pczatku do końca budowy żeby jak najmniej zaoszczedzic na podatku skoro i tak się rozliczać nie mogę?
    Tagi - katalog słów kluczowych: materialy budowlane bez podatku Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Fundament odc.4

    Dziś kolejny dzień robót. Cieszymy się, że chłopaki nie robią sobie przerwy, tylko idą cały czas do przodu Dzisiaj pojawiła się izolacja ław fundamentowych:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20150921-WA0000.jpg
Wyświetleń:	202
Rozmiar:	100,3 KB
ID:	331417Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mms_img-35857978.jpg
Wyświetleń:	193
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	331418Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mms_img2122493595.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	331419

    Dodatkowo mąż zakupił (spontanicznie, bo trafiła się okazja) 90 ton kamienia polnego. Jeszcze nie wiemy, co z nim zrobimy , bo projekt domu jest raczej nowoczesny i taki kamień chyba nie będzie pasował ...

    Updated 21-09-2015 at 19:20 by kajek88

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. faktura brana na majstra

    mam pytanko a mianowicie. ustalilam z majstrem ze gdyby stawial mi dom to ja fakturę na materialy bym brala na niego. tego co się domyslilam to ten podatek od materiałów on sobie by wrzucil w koszty i tyle by dostal jakby się rozliczyl tyle zwrotu tak? oprócz tego normalnie bym mu za robote do sso zaplacila odkowo . czy onrmalne zeostani fakturę za która ja zaplace a on sobie odliczyi plus co dstnie za robote do sso. ktoś mi to wytłumaczy.
    Tagi - katalog słów kluczowych: faktura na majstra Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2