dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Kominek

    W sierpniu, gdy na budowie niewiele się działo, a ja grałem w tenisa ze szwagrem na drugim końcu Polski, zgłosiła się do nas firma, z którą podpisaliśmy umowę na wykonanie kominka. Oznajmili znienacka gotowość do jego wykonania!

    Cięcie kosztów

    Wybór formy kominka był ciężki, bo fajnie jest mieć dobry i ładny kominek, ale skąd wziąć pieniądze, skoro nie przewidziało się tego wydatku w kosztorysie? Najpierw miały być jakieś półki, kształty, wygibasy, a potem ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kominek, zibi Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dzień 17 Podciągi i deskowanie

    Dzień 17 był dniem dość spokojnym(po nic nie musiałem jechać, żadnych niespodzianek z brakiem towaru, normalna praca, żadnej przygody). Nuda rzekłbym.Ale po kolei,dzień zaczęliśmy od ustalenia z kierownikiem budowy na ile cm podciągi mają wychodzić na ściankę przy schodach(40,55,60 cm ) wyszło że podciąg będzie na 40cm. Dalej można było już deskować strop i zalewać ostatnie słupy i nadproża. dopiero po zdjęciu deskowania widać jak gigantyczne okna w salonie ...

    Updated 23-09-2015 at 20:18 by Jarek_i_Justyna

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Problematyczne okna trójkątne stykające się z sufitem

    Otwarty 3 (i nie tylko Otwarty 3 ) ma takie fajne okna na szczytach...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okna trojkatne.jpg
Wyświetleń:	238
Rozmiar:	7,8 KB
ID:	331644
    ...które niestety stwarzają małe problemy. Wcześniej pisałem o tym, że zostały źle wzięte wymiary i były wymieniane, a później okazało się, że mamy za mało miejsca, aby upchnąć 30 cm wełny. Problem polega na tym, że powiedzieliśmy panu od okien, że będzie 30 cm wełny, ale nie zostało wzięte pod uwagę to, że wełna potrzebuje 2 cm luzu od góry, aby ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: okna, poddasze Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. blacho-dachówka na dach

    Cytat Napisał Przemek1982
    Witam ,gdzie można kupić najtaniej blachodachówke w woj. łódzkim ,gdzie są najlepsze ceny,hurtownie ,interesuje mnie blacho-dachówka ruukki.Z góry dziękuję