dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasza Jabłoneczka

  1. Niebieski pokój Wiki

    Młodsza córcia wybrała sobie niebieski pokój. Wszędzie zastosowaliśmy farby Tikkurila.
    Podłoga w pokojach na górze to panele dąb verden brązowy, drzwi pełne Porta line z inteasjami aluminiowymi.






    zdjęcia robione komórką więc słabszej jakości
    pozdrawiam
  2. Biały pokój Werki

    Po sufitach przyszedł czas na dalsze wykańczania. Każda z córek miała wpływ na kolor ścian i wybór mebli. Starsza stwierdziła ,że pokój chce biały z białymi meblami a kolory będzie wprowadzać w dodatkach.Oczywiście do całkowitego wykończenia jeszcze długa droga.Pokój będzie się zmieniać sukcesywnie, jak to Wera stwierdziła to tak fajnie co jakiś czas dokupić coś nowego i cały czas cieszyć się nowym pokojem.

    ...
  3. Sufity-góra

    Witam w dalszej części tworzenia sufitów. Przyszła kolej na naszą sypialnie i górny hol, który tak naprawdę jest jeszcze w fazie robienia. Przy okazji sufitów robione są również skosy i obróbka okien dachowych. Okna w mojej ocenie wyglądają świetnie udało się mam zlicować ramę okienną ze ścianą , nie powstały żadne zbędne półki czy parapety.
    hol



    ...
  4. Góra - zabudowa KG- pokoje dziewczynek

    Kolejny etap to zabudowa sufitów podwieszanych i skosów na górze czyli w części sypialnianej naszej jabłoneczki. Długo trwały dyskusje co i jak zrobić bo do głosu dopuściliśmy nasze panienki. Miały możliwość małego koncertu życzeń, całość oczywiście została zweryfikowana przez "głównego wykonawce" i w efekcie mam nadzieję ,że wyszło w miarę przyzwoicie tz wilk syty i owca cała, każda ze stron musiała pójść na mały kompromis. Więc zacznę od pokoi córek. ...
  5. Parter-Sufity i kominek

    I jeszcze kilka fotek sufitów





    Przy okazji kręcenia sufitów tak w miedzy czasie powstawała obudowa kominka









    ...
Strona 1 z 8