dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Komin czyni dom

    Obróbka kominów z blachy - na samą myśl mieliśmy mieszane uczucia. Wprawdzie zastanawialiśmy się kiedyś nawet nad blachodachówką, ale to co innego niż wykonanie zwieńczenia dachu, szczególnie tak wysokiego (patrząc od strony ogrodu).

    Pan Tomek, nasz dekarz, słynie z takiej kominowej sztukaterii. Proponował nam ją zarówno nasz Wykonawca, jak i szef murarzy, zachwalając ją niemal jak arcydzieło. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Widząc taki komin w ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: emilia mała ii, kominy, obróbka kominów Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	calosc_1.jpg
Wyświetleń:	521
Rozmiar:	81,3 KB
ID:	394285   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	calosc_2.jpg
Wyświetleń:	447
Rozmiar:	53,1 KB
ID:	394286   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	calosc_3.jpg
Wyświetleń:	456
Rozmiar:	60,8 KB
ID:	394287   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	calosc_4.jpg
Wyświetleń:	426
Rozmiar:	62,3 KB
ID:	394288  
  2. To już 3 latka

    3 lata mijają odkąd zamiaszkaliśmy w naszym szkielecie. Mogę śmialo potwierdzić, że wybór tej technologi mnie nie zawiódł. Są oczywiście minusy, jak to, że raczej unikam wieszania czegoś ciężkiego w ścianie, gdzie nie ma wzmocnień, albo to, że przez pierwszy rok było słychać jak dom pracuje. W końcu to drewno. Poza tym jest miło i ciepło, a latem chłodno, jeśli się o to zadba. Generujemy roczny koszt ogrzewania gazem na poziomie ok 2000 PLN na sezon, co wydaje mi się ...
  3. Łazienki 29.06-22.07.2017 i jeszcze się robią..

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    Jak ze wszystkim... tempo prac nie poraża, ale powoli do przodu...

    Toaleta przy sypialni. Płytki Paradyż TAMOE Bianco 10x20 (oraz połówki).



    Wszystkie kibelki w domu to Koło Traffic Rimfree. Grzejniki łazienkowe firmy IP, model Stick Level, zależało mi na poziomych, są 2 białe i jeden szary ale nie mam go na zdjęciach jeszcze. Spłuczki Geberit Omega.
    ...
  4. Panelowe ogrodzenie boczne

    No i jest - nareszcie doczekaliśmy się ogrodzenia bocznego

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	og1.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	100,4 KB
ID:	394155 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	og2.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	394156

    Koszt: panele 79zł / mb + swój piach i cement.
    Metropolia Ogrodzeń - polecam serdecznie
    Tagi - katalog słów kluczowych: ogrodzenie, ogrodzenie panelowe Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Blokada drzwi balkonowych

    Najsłabszym miejscem w naszym budynku są drzwi tarasowe. Sam taras znajduje się na wysokości trawnika, a dostęp do niego nie jest niczym ograniczony. Drzwi są dwuskrzydłowe, z ruchomym słupkiem i szprosami konstrukcyjnymi. Dla średnio sprawnego zawodnika wyważenie ich to prawdopodobnie kwestia kilkunastu sekund.

    Z drugiej strony te drzwi to coś w rodzaju wizytówki salonu. Zwracają uwagę, nie są niczym przesłonięte, a więc nie chcieliśmy zastosować w nich żadnych ...

    Updated 02-08-2017 at 09:41 by setla

    Tagi - katalog słów kluczowych: blokada okien, dom bezpieczny, zabezpieczenie okien Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0570.JPG
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	64,9 KB
ID:	394126