dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Bartłomieja

    14.05

    Moja decyzja dotycząca izolacji poziomej fundamentów nie spodobała się moim budowlańcom. Nie oczekiwałem po nich nawet krztyny entuzjazmu - bo przecież trudno się cieszyć z tego, że ktoś każe zniszczyć czyjąś pracę. Przyjęli to z godnością "Jak pan chce, pan tu będzie mieszkał", mając głównie pretensję do mojego inspektora. Postanowiłem nie zagłębiać się w wyjaśnianie, kto jest temu winny, że trzeba rozbierać kawałek muru. Posługując ...
  2. D12a zaczynam!

    13.05.2002
    Dalej cisza! Slychac tylko szum wody ktora polewam nasz strop. Dobra sprawa jest zraszacz ktory mozna umiescin na stropie i polewanie jest automatyczne chi chi!
    Od pierwszych pekniec nic sie nie zmienilo sa to lekkie zarysowanie i to jest wszystko w normie.
    W piatek przyjda robotnicy i zaczna poddasze. W przyszlym tygodniu gorale rozpoczna wiezbe a ja rozlicze sie ostaecznie ze skladem budowlanym i podam Wam calkowity koszt mojej inwestycji!
    c.d.n.
  3. Dziennik Bartłomieja

    13.05

    "Niech się mury pną do góry......"

    No i się pną. Materiał na ściany już od kilku dni stoi na budowie, murarze dzielnie wzięli się do pracy. Zaintrygowała mnie tylko technika stawiania tych ścian, zaczęli mianowicie od ścian elewacyjnych a nie nośnych. Dowiedziałem się potem, że tak też można. Widać logika budowlana rządzi się swoimi prawami. :smile:

    No i już mam pierwszy problem (taki z natury poważny). Murarze ...
  4. Dziennik Kodi'ego i nie tylko z Gdyni

    Minął kolejny weekend, więc byliśmy na działce i znowu robiliśmy to ogrodzenie. Może jestem trochę nudny, ale zapewniam, że w czerwcu przechodzimy do innych rzeczy.
    Pewnie jak większość z was, tak i ja wykorzystałem ten długi weekend. Trzy dni urlopu i dziewięć dni na działce. Trochę podgoniłem z ogrodzeniem. Betoniara działa więc teraz zależy wszystko odemnie. Zalałem już wszystkie murki. Najgorzej było od frontu. Cholerny szalunek /naprawdę skomplikowany jak dla ...
  5. Dziennik Zielonej