dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

BungoI

  1. Bungo - projekt SKRZAT - C115

    Fretkowy apartament w soczystym kolorze (powłoka malarska wykonana własnoręcznie).


    Łazienka na dole (za te niebieskawe fugi na zielonych płytkach mogłabym zabić). Jest to kolejny niezbity dowód na daltonizm u mężczyzn. Już sobie obiecałam, że kiedyś je wydrapię... :evil:


    Telewizja pies :)
  2. Bungo - projekt SKRZAT - C115

    Zapłacililśmy mniej ale i tak mnie szalag trafia.

    Oto przyczyna mojego głębokiego zniechęcenia do budowy:


    Ciekawe czy można sknocić więcej elementów w jednym zamówionym wyrobie? Oto lista:

    1. Szyba miała być lustrem weneckim... ale nie jest. Wykonawca stwierdził, że jak w domu będzie ciemniej niż na zewnątrz to nie będzie nic widać...... bez komentarza.
    2. Drzwi miały mieć zamek ...
  3. Bungo - projekt SKRZAT - C115

    Po tym jak zobaczyłam co zrobili z zamówionych przeze mnie drzwi straciłam cały zapał do budowy i prowadzenia dziennika... Najgorsze jest to, że musiałam je odebrac bo dłużej nie możemy funkcjonowac bez drzwi... zima się w koncu zbliża.

    Owszem zapłaciliśmy o 700 złotych mniej niż ustalona cena ale to i tak mnie nie satysfakcjonuje. Trzeba miec talent żeby zrobic wszystko niezgodnie z zamowieniem - prawda?

    Nie mam nawet siły żeby opisywac absurdalne ...
  4. Bungo - projekt SKRZAT - C115

    23-25-09-2008 - Flizowanie ganku. Zdecydowaliśmy ostatecznie, że będą w kolorze płytek klinkierowych. Trochę się bałam, że będzie za czerwono ale pdobno wygląda super. Ja oczywiście jeszcze nie widziałam :(

    25-26-09-2008 - Tynkowanie elewacji. Jestem bardzo dumna bo mój małżonek sam zacierał tynk na domu i wyszło mu to super. Mamy inny kolor niż na garażu - jaśniejszy. Szkoda, że nie wzięłam takiego od razu. Mam nauczkę, że tynku nie da się wybrać na podstawie próbniczków ...
  5. Bungo - projekt SKRZAT - C115

    20-09-2008 - nareszcie zobaczyłam na własne oczy gres, który został położony na dole. Musiałam chodzić w skarpetkach bo nasz pan flizarz inaczej zabronił. Rano fugował i bardzo pilnował żeby nie zepsuć jego pracy.Bardzo mi się to u niego podoba. Inwestor nie inwestor ale buty ma ściągnąć :)

    Jest prześlicznie, pomieszczenia wydają się większe. W salonie osiągnęliśmy efekt skrócenia i poszerzenia dzięki wymiarowi płytek (60 na 60). Długo byłam pod wrażeniem ...
Strona 1 z 16