dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

batata

  1. Góralska chata do przeniesienia- dziennik bataty

    No i wróciliśmy- wczoraj oczywiście, ale padnięta byłam tak, że nie miałam siły komputra otworzyć.

    Posadziliśmy co mieliśmy do posadzenia, powbijalismy paliki pod chatę- zajęło to nam 10 godzin. Teraz bolą mnie plecy- i od schylania się i od łopalenia przez słońce. Oczywiście o czymś do opalania zapomnieliśmy.

    Sąsiad zgodnie z umową opylił pół dzialki roundapem. Mamy więc na połowie brązowe i suche ściernisko, a na reszcie chaszcze po ...
  2. Nowe fotki

    No i wróciliśmy- wczoraj oczywiście, ale padnięta byłam tak, że nie miałam siły komputra otworzyć.

    Posadziliśmy co mieliśmy do posadzenia, powbijalismy paliki pod chatę- zajęło to nam 10 godzin. Teraz bolą mnie plecy- i od schylania się i od łopalenia przez słońce. Oczywiście o czymś do opalania zapomnieliśmy.

    Sąsiad zgodnie z umową opylił pół dzialki roundapem. Mamy więc na połowie brązowe i suche ściernisko, a na reszcie chaszcze po ...
  3. Góralska chata do przeniesienia- dziennik bataty

    W sobotę wybiaramy się nad nasze jeziorko. Oby tylko pogoda dopisała, bo deszczu już chyba wystarczy? ;)

    Mam do posadzenia kilka lilaków, kilka brzózek, klony tatarskie, wierzby białe, buki pospolite, klonyjawory i klony Crimson King- odm. czerwonolistne i pstre. Dosypię im wszystkim żelu nawadniającego, żeby w razie suszy (jest coś takiego? :D) nie ucierpiały.

    Mamy też w planach na sobotę zastanowienie się gdzie postawić naszą chatę. Docelowo na ...
  4. Góralska chata do przeniesienia- dziennik bataty

    Witaj, Moose.:) Załóż dziennik budowy- będziemy się wspierać nawzajem, a dla Ciebie pozostanie pamiątka wspaniałych życiowych chwil. :D Rozumiem, że Ty budujesz całkiem nowy dom? :)
  5. Góralska chata do przeniesienia- dziennik bataty

    Kala, Akselek, Maciej, Jeżyk! Witajcie.:)

    Na forum co innego, a tu co innego- cieszę się, że wpadliście z wizytą! :D

    Maćku, oczywiście masz rację, że zmiany będą. Już architekt nas naprostuje.;)
    Co do kotłowni- pewności nie mam co dla mojego męża oznacza kotłownia. Mówił coś o bojlerze na wodę czyli może TO jest kotłownia?;) Ja tam chcę mieć pralkę i sznurki. :D Myślimy o solarach na dachu i oczywiście o wykorzystaniu kominka do ogrzewania ...
Strona 1 z 4