dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

rojan-58

  1. Stare fundamenty --> czy wykorzystać?

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    można uratować też stare fundamenty-wykonać odpowiednią izolację,i dalej będą one spełniać swoją rolę nie ma problemu dla mnie,co jeszcze mam ci poradzić?
  2. Zabezpieczenie ścian zewnętrznych bez ocieplenia przed wilgocią

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    ekipa od ociepleń? niech rozwiąża twój problem,ja sobie radzę,z problemami w sztuce budowlanej
  3. mokre ściany w piwnicy

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    czytając wasze wypowiedzi to mi nie raz coś się przypomina odnośnie izolacji ścian fundamentowych pionowych i poziomych,jestem obecnie na pracach izolacji pionowych i poziomych metoda hydrofobowa ścian fundamentowych bez odkopywania i co o tym myślicie,jest to dobra metoda? bo ja już widzę,że mało FM opisuje jak można sobie radzić bez zajmowania np.pasa jezdni,chodnika,bez możliwości odkopania ściany fundamentowej,bo np.jest torowisko lub coś innego,a smarowanie ścian ?czy to pomoże?
    ...
  4. Fundamenty podmokłe ( z 50 lat mają)

  5. mokre ściany w piwnicy

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    wszysko jest ważne,jak jest wykonana izolacja pionowa i pozioma,a od posadzki podciąga wilgoć,to wiadomo że będzie wilgotność w piwnicy,ja posmarowałem posadzkę 3 razy ultramentem i po problemie,a między łączeniem ściany z posadzką woda się zbierała,wykułem bruzdę i zastosowałem max-plug 3 minutowe wiązanie i wody nie ma i jest sucho,i chyba o to chodzi ,a drenażu nie ma choć wody gruntowe występują i to w nowym bubynku wykonałem i właściciele są zadowoleni.
    Tagi - katalog słów kluczowych: izolacie, wilgoć, wilgoć piwnica, wilgoć piwnica ściany Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 7