dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Renata27

  1. Przytulny III Reny i Toma

    Takie oto piękne widoki mam ze swojego domku.
    Gdyby nie to, że takie chwile są bardzo ulotne, to mogłabym na nie patrzeć godzinami :lol:
    Spójrzcie sami:





  2. Przytulny III Reny i Toma

    A oto niektóre moje tegoroczne latorośle :lol: :lol: :lol: :

    bratki (jedne z wielu):




    wrzosy:



    ...
  3. Przytulny III Reny i Toma

    Święta, święta i po świętach. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, ale przecież nie ma tego złego...
    Pomyślmy, że jakbyśmy się tak cały czas objadali i byczyli :roll: jak przez święta to tylko brzuchy by nam rosły :roll: , a dookoła nas żadnych postępów. Ja bardzo to wzięłam do siebie i zaczęłam działać przed domem. Do tego stopnia, że wykosiłam już trawkę :lol: (żebyście widzieli jaką miałam z tego frajdę :lol: ). Radość była tym większa, ...
  4. Przytulny III Reny i Toma

  5. Przytulny III Reny i Toma

    Padł dziś temat kuchni tak więc przeskoczę dziś kilka innych faktów (one będą w innym czasie), a dziś wkleję fotki kuchni. Te są jeszcze z czasów ich montowania, tak więc przepraszam za bałagan :roll: .
    Jak już mówiłam jestem zwolenniczką (tak jak koleżanka z forum :roll: :wink: ) tradycyjnych kuchni, a nie tych ostatnio masowo zakładanych nowoczesnych. Może ktoś mnie zlinczuje za to co napisałam, ale takie jest moje zdanie na ten temat. Nie mogę powiedzieć, że ...
Strona 1 z 16