dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mały biały domek

Wzbraniałam się przed prowadzeniem dziennika, bo nie jestem typem blogerki, ale chyba jednak spróbuję - jeśli nam się uda zbudować dom według założeń, zwłaszcza finansowych, tak ekstremalny wyczyn wart będzie upamiętnienia Natomiast jeśli nie - czytający mogą sobie, w zależności od usposobienia, westchnąć "jaka piękna katastrofa" albo "co za idioci"

  1. dom na miarę

    Widzę, że pomieszałam z wpisami i pierwszy nie wszedł - więc nadrabiam
    Tytułem wstępu:

    Wzbraniałam się przed prowadzeniem dziennika, bo nie jestem typem blogerki, ale chyba jednak spróbuję - jeśli nam się uda zbudować dom według założeń, zwłaszcza finansowych, tak ekstremalny wyczyn wart będzie upamiętnienia Natomiast jeśli nie - czytający mogą sobie, w zależności od usposobienia, westchnąć "jaka piękna katastrofa" albo "co za idioci"
  2. dom na miarę

    Założenia były takie: ponieważ jest nas piątka, uznaliśmy, że rozsądnym wyjściem będzie zapewnienie każdemu dziecku oraz nam - rodzicom po jednej sypialni (wszystkie 4 mają dokładnie tę samą wielkość - 10mkw - uważamy, że tyle wystarczy), 2 łazienki o podstawowym standardzie (głównie chodziło o drugi kibelek, co tu ściemniać ), w miarę wygodną kuchnię - niekoniecznie dużą, ale dobrze zaplanowaną, miejsce z dużym stołem i salon. Wszystkie te 3 rzeczy zostały połączone ...