dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ya

  1. MoYa budowa (Konkursowego)

    Są dalsze postępy.

    1. Robią się karton-gipsy na górze.







    2. Drzwi zewnętrzne (nareszcie) założone.

    ...
  2. MoYa budowa (Konkursowego)

    Dzisiaj się znowu wściekłem. W dniu 5 stycznia zamówiłem w firmie Makra2 na Przędzalnianej 35 drzwi zewnętrzne. Miały być w ciągu tygodnia. Zależało mi na czasie bo cały czas ogrzewamy dom z drzwiami prowizorycznymi i dużo ciepła ucieka a płacimy za to straszne pieniądze.
    Pan to rozumiał, napisał w zamówieniu, że pilne i fajnie.
    Po kilkukrotnych monitach, wreszcie po trzech awanturach ma być jutro montaż. Za to, że spóźnili się z dostawą - zamiast po tygodniu ...
  3. MoYa budowa (Konkursowego)

    Jesteśmy wściekli, załamani i na klniemy na całego.

    Okazało się, że na płytach OSB pod wełną na całej niemal połaci dachu jest pleśń. Jak kładli ocieplenie dachu było chłodno, potem zrobiło się ciepło a jeszcze zaczęliśmy grzać i wytworzyła się tam przestrzeń w której było wilgotno i ciepło - i takie są skutki.
    Teraz czeka nas zdejmowanie całej wełny, suszenie i pozbywanie się pleśni i układanie wełny i folii od nowa.

    Powiedzieć, ...
  4. MoYa budowa (Konkursowego)

    Będę się chwalił:

    Po pierwsze wreszcie wygraliśmy wojną z gazownią. Parę dni przed świętami podłączyli nam gaz i mamy już ogrzewanie :)

    Po drugie po świętach (czyli w poniedziałek, wczoraj i dziś) zrobili nam wylewki. I od razu zrobiło się jak w domu a nie jak na budowie. :)

    Po trzecie doczekaliśmy się bramy wjazdowej. :)

    ...
  5. MoYa budowa (Konkursowego)

    Woldo, zgodnie z obietnicą wklejam fotki z oknami:





    Pozdrawiam
    Ya
Strona 1 z 14