dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Lobelka

Kotłownia

Oceń ten wpis
Hydraulik ogarnął się bardzo sprawnie z montażem pieca i wszystkich gratów towarzyszących.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20141014_170757.jpg
Wyświetleń:	325
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	286178 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20141014_170807.jpg
Wyświetleń:	311
Rozmiar:	53,3 KB
ID:	286179 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20141014_170817.jpg
Wyświetleń:	268
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	286180

Spełnione zostały wszystkie kaprysy, efekt końcowy jest bardzo zadowalający. Przedwczesna była moja panika o złej wysokości odprowadzenia spali. Spasowało idealnie Obyło się bez kucia.
Instalacja została napełniona i od dwóch tygodni trzyma ciśnienie. Powinno więc być dobrze
Poprawione zostało również po panach z wodociągów przyłącze wody, wygląda znacznie lepiej

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20141014_170746.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	42,3 KB
ID:	286182

Wkleiłem brakujące 6 płytek. Jakość wykonania tej prostej pracy pozostawię bez komentarza

Czekamy na montaż instalacji solarnej. Ponieważ realizuje to gmina z programu unijnego to prędko może to nie nastąpić.

Zakupiłem i rozpocząłem montaż kaloryferów. Na jutro zaplanowany finał tych prac. Miały być Purmo. Po namowie Pana w sklepie oraz hydraulika zdecydowałem się na Diamonda. Na chwilę obecną zastrzeżeń nie mam.

Zainstalowałem alarm. Montaż sygnalizatora zewnętrznego z drabiny na balkonie - bezcenne
Z ciekawostek kupiłem jeszcze drzwi z garażu do kotłowni. Hormann Zn UNI.

http://www.leroymerlin.pl/okna-i-drzwi/drzwi-zewnetrzne/drzwi-techniczne/drzwi-techniczne-zk-uni-hormann,p244621,l477.html

W domu mamy pierwszych lokatorów. Typowych dla tej pory roku - myszy. Od jutra polowanie W ogóle nie strachliwe gady paskudne. Ktoś sprytniejszy ode mnie zapewne by w ręce był w stanie je złapać.

Updated 25-10-2014 at 00:27 by dziub

Tagi - katalog słów kluczowych: defro. hormann zk uni, kotłownia Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Nani
    Na tych lokatorów polecam kota, u nas działa. W domu, w którym obecnie mieszkamy, w tym sezonie złapał już 6, a to dopiero początek. Także polecam
  2. Avatar dziub
    Kot daje gwarancję powodzenia w tej sprawie
    Problem z lokatorami skończył się po pierwszych dużych mrozach. Udało się wyłapać mieszkańców a nowi nie wchodzą.