dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Planowanie dalszych prac

    Ze względów rodzinnych i różnych musimy przyspieszyć prace budowlane tak, żeby zdążyć z przeprowadzką na jesień. Data ma znaczenie i warto się mocno postarać, żeby ją zachować. Siedzę więc i próbuję wstępnie rozplanować kolejność dalszych prac, w tym wzajemne zależności. Ponieważ przerosło to możliwości prostej tasklisty postanowiłem zrobić diagram Gantta. I powiem szczerze, że rezultat (jeszcze bardzo mocno orientacyjny i niegotowy) nie wygląda dobrze. Mianowicie ...
  2. Męża wędrówki po dachu...

    Dziś cudna pogoda, więc wycieczka na budowę obowiązkowa. W towarzystwie wiaderka, łopatki i foremek do zabawy na drodze, w końcu tyle tu piachu!

    No i dojechaliśmy... A tu ZONK! Klucze zostały w domu - w końcu wczoraj je dostałam, a one do czegoś służą... I niestety, nie da się już wejść przez drzwi czy okna...
    No to wrzuciłam wsteczny, dziecko radośnie kopało sobie w piasku, Mąż robił obchód, a ja - runda numer 2.
    W tym czasie Szanowny ...

    Updated 29-03-2014 at 21:27 by ditomasso

    Tagi - katalog słów kluczowych: aluplast, dachówka, drzwi balkonowe przesuwne, euronit, okna Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Zgłoszenie rozpoczęcia robót

    Mimo, że wieści o kredycie nadal brak - coś się ruszyło. Wybraliśmy kierownika budowy (hurra!), który pouzupełniał nam wszystkie niezbędne papierki i w poniedziałek można jechać zgłaszać chęć rozpoczęcia robót. Wykonawca poinformowany i o przekładce i o tym, że mamy kierownika. Teraz to już czekamy tylko na decyzję z banku :) (ale będzie lipa, jak się okaże, że są jakieś kłopoty :>)
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w lukrecji 2, rozpoczęcie budowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Boazeria się kładzie

    W mniejszym pokoju dziecięcym brakuje już tylko sufitu i listew wykończeniowych





    Większy pokój też się już powoli kładzie (więcej zdjęć na blogu). Teraz jeszcze tylko trzeba Odpowiednio dobrać kolory, żeby koncepcja pomalowania wnętrze była gotowa kiedy przyjdzie pora na zakup farb.
    Tagi - katalog słów kluczowych: boazeria, pokój dziecięcy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum