dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Spóźniona relacja z palisady z podkładów kolejowych

    Jak pisałem wcześniej, materiału wystarczyło na dwie strony skarpy - wyższą na wschodzie i niższą na zachodzie. Niższa wymagała znacznie mniej pracy. Obie palisady oparte są w wykopie na podsypce żwirowej, przed kontaktem z glebą podkłady chroni folia kubełkowa, której nadmiar zostanie odcięty po wyrównaniu poziomu gleby.
    Podkłady zakopane są na głębokość równą wysokości ponad poziom gleby. Cała wschodnia palisada połaczona jest od wewnątrz prętem zbrojeniowym ...
  2. Deski tarasowe WPC

    Poniżej pierwsze zdjęcie nowego nabytku - deski tarasowe kompozytowe



    W majowy łikend planuję wyrównać posadzkę na tarasie, a potem zabrać się za montaż legarów. Mam jeszcze kilka zagwozdek, ale do tego czasu wszystko już powinno być zaprojektowane. Mam nadzieję, że zostanie mi trochę materiału na sklecenie kilku donic. Efekty i zdjęcia - w maju
  3. "włoska stodoła" z tarasem?

    A może jakiś użytkownik dużego tarasu wypowie się chociaż, czy warto było go robić, proszę...Może ktoś ma duży taras od północy, czy w naszych warunkach jest naprawdę aż tak źle? Do wyciągania wniosków mam tylko obiekt obserwacyjny, w postaci tarasu moich teściów, który ma 40 lat. A wtedy trochę inaczej się budowało.
    poniżej zamieszczam zdjęcie jak mniej więcej będzie wyglądał mój dom (wg mnie taka włoska stodoła) ten niższy daszek mogę (chyba, ale keirownik ...

    Updated 19-04-2014 at 12:28 by gosia.kraków

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	houseback.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	69,5 KB
ID:	255591  
  4. Alleluja!

    Wam wszystkim ,którzy wijecie swoje wymarzone gniazda, życzymy
    Zdrowych, Pogodnych i Wesołych Świąt!
    Asia&Tomek

    Updated 18-04-2014 at 17:49 by ditomasso

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. kolejna Wielkanoc...

    ...nie w Nowym Domu

    Ale nie przeszkodzi to mi w złożeniu moim Czytelnikom życzeń świątecznych.


    Kochani życzę Wam zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja i oczywiście mokrego Dyngusa!

Strona 1 z 2