dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. sypialnia i garderoba

    Brakuje jeszcze zabudowy wanny i szafek z umywalkami, ale otwarta strefa sypialni jak najbardziej już działa. Zdjęcia jeszcze nienajlepsze, trochę bałaganu, ale coś tam widać:





    I garderoba od wejścia (i ja w odbiciu): ...
  2. Ogród

    - 29-04-2014 - 19:25 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    29 kwietnia 2014 r.
    Ogród.
    Zima była w tym roku łagodna. Wszystkie roślinki przeżyły. Wyjątkowo wcześnie zakwitły wiosenne kwiaty.
    Teren przed ogrodzeniem został wyrównany, Śmigalska posiała tam trawę i posadziła jarząby szwedzkie, pospolite i klony tatarskie (w przyszłości ma być tam alejowo tzn. uliczka z drzewami). Posadzony dwa lata temu żywopłot bukowo- grabowy zaczyna się kojarzyć z wersją docelową. Wciąż jest mocno przycinany, żeby się rozgałęział ...

    Updated 29-04-2014 at 19:28 by śmig_śmigalska

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Mieszkamy!

    drobne poprawki wychodza w trakcie...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	057.jpg
Wyświetleń:	493
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	257198   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	060.jpg
Wyświetleń:	458
Rozmiar:	91,5 KB
ID:	257199   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	029.jpg
Wyświetleń:	471
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	257200   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	028.jpg
Wyświetleń:	457
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	257201   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	033.jpg
Wyświetleń:	445
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	257202  

  4. POŚ -jeszcze jej nie mam a juz mam z nią problemy

    W ostatniej chwili przeprojektowaliśmy szambo na drenażową POŚ. Euforia z posiadania POŚ przygasła jak dowiedziałem się że kondensat z pieca gazowego oraz "popłuczyny" ze stacji uzdatniania wody nie powinny być wprowadzane do POŚ gdyż niszczy to florę bakteryjną.
    Na forum różnie piszą: jedni absolutnie nie wpuszczają tego do POŚ, inni że to nie szkodzi gdyż nie ma tego aż tak dużo.
    Sprzedawca producenta oczyszczalni (Sotralentz) powiedział że wodę ...
  5. Start!

    Wjechała koparka, geodeci mają przyjechać lada moment, wykonawca liczy ilość potrzebnych materiałów na fundamenty, mąż przesyła zdjęcia z budowy i dzwoni po składach budowlanych - ruszyliśmy pełną parą! Ależ cudowne uczucie :):):)



    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w lukrecji 2, start budowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2