dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Juliusz Nowy II Lustro - Etap I - murowanie fundamentów

  2. Schody i podział ażurowy - cz. II.

  3. Schody i podział ażurowy - cz. I.

    A teraz będzie o schodach i czymś, co nazwałam podział ażurowy. Cóż to takiego jest, mianowicie kiedy byłam małą dziewczynką i jeździłam na wakacje do swojej cioci i wujka, którzy właśnie wybudowali dom (wspominałam o tym w swoim pierwszym poście), bardzo podobało mi się coś, co wujek zrobił przy schodach i między jadalnią, a salonem. Były to takie deseczki zamiast balustrad, u nich to trochę inaczej wyglądało, niż u nas bo schody były inne ale zawsze chciałam w swoim ...
  4. Drzwi wewnętrzne-dół.

    Drzwi wewnętrzne po wielu namysłach i obejrzeniu kilku wystawek zdecydowaliśmy się zamówić u tego samego producenta, co zewnętrzne i garażowe. Mieliśmy już nawet w planach zakup surowych drzwi sosnowych w markecie budowlanym i sami je malować (zależało nam na tym, żeby były drewniane) ale, że ich ilość jest niemała, a czasu brak i nie wiadomo, jak by to wyszło, zdecydowaliśmy się na drzwi gotowe. Są to drzwi o klasycznym wzorze z szybkami-kwadracikami w kolorze rudobrązowym, ...
  5. Pomalowane pokoje na górze.

    A oto kilka fotek pomalowanych na górze pokoików: córki, synka i nasza sypialnia.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07923.jpg
Wyświetleń:	174
Rozmiar:	44,7 KB
ID:	252948Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07924.jpg
Wyświetleń:	168
Rozmiar:	37,6 KB
ID:	252949Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07925.jpg
Wyświetleń:	159
Rozmiar:	30,8 KB
ID:	252950
Strona 1 z 2