dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Prace ruszyły - czas więc zacząć spisywać historię

    Domek kupiony kilka miesięcy temu... Przyzwyczailiśmy się już, że go mamy, chociaż chyba cały czas nie do końca w to wierzymy. Po jesienno-zimowych przemyśleniach przyszedł czas na przekucie pomysłów w rzeczywistość. Urządzanie jest dla mnie bardzo przyjemne, czasami nawet wydaje mi się, że minęłam się z powołaniem Dom ma być wykończony prosto, minimalistycznie i jasno. Efekt jaki chcę osiągnąć, to jakby wszystko było zamglone, w związku z tym pastele, kolory rozbielone, ...
  2. rolety :)

    Rolety w dwóch sypialniach też już są.

    Kolor ścian w naszej sypialni to jasnoszary (dlatego wybraliśmy grafitowe rolety) ale na tych zdjęciach ten szary kolor na ścianie wyszedł mega jasno - prawie jak biały ale w rzeczywistości to ładny szary odcień


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6139.jpg
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	84,1 KB
ID:	253383 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6142.jpg
Wyświetleń:	158
Rozmiar:	75,6 KB
ID:	253384



    Druga sypialnia:


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6077.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	75,2 KB
ID:	253385 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_6129a.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	33,9 KB
ID:	253386


    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: rolety Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. drzwi :)

  4. lampy - zdjęcia ;)

    Lampy, lampy,lampy....
    Było ciężko ale wreszcie coś wybraliśmy! Nie chcieliśmy wydać majątku na lampy i chyba ostatecznie nie wyszło tak źle, zamknęliśmy się w kwocie około 1250 zł za 5 lamp. Wszystkie lampy (oprócz łazienkowych które kupiliśmy wcześniej w Obi) kupiliśmy w leroymerlin. Dwie były na promocji

    Mój szanowny mąż uparł się niestety, że żadna lampa nie może świecić do góry - czyli niestety odpadały typowe żyrandole świecznikowe które tak bardzo mi
    ...

    Updated 06-04-2014 at 23:21 by krcb

    Tagi - katalog słów kluczowych: lampy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Doktorat z piecologii, cz. 2, czyli ogrzewanie kanałowe

    Oczywiście jęczenie na złych wykonawców jest niekonstruktywne. Porażka systemu "poradź mi Pan coś" zmusiła mnie do zapoznania się z ofertą producentów różnych i doboru jakiegoś sensownego rozwiązania. Największym problemem jest oczywiście strefa dzienna. Ma dosyć dużą kubaturę, ma być zastawiona meblami i przykryta na kawałku dywanem, do tego nie wyobrażam sobie innego materiału na podłogę, niż drewno. Drewnopodobne płytki, panele itp. odpadają w przedbiegach. Nie, bo nie.

    ...
Strona 1 z 4