dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Samo życie

    Nasza działka ma niecałe 500 m. Na tym terenie obowiązuje mpzp, który określa powierzchnię zabudowy na 20%, czyli możemy zabudować tylko 91 m (w tym budynek, dwa miejsca postojowe, dojścia i dojazdy, wiata śmietnikowa).

    Ogłoszenie o sprzedaży znalazłam w necie w sobotę, w niedzielę pojechaliśmy oglądać działkę, w poniedziałek sprawdziłam w urzędzie jak to wygląda a wieczorem powiedziałam - kupujemy. Mąż trochę się krzywił, że przecież mamy piękną ...
  2. To już "prawie" dom.

    Kolejny tydzień za nami.
    Tydzień ciężkich decyzji, tydzień ciężki także fizycznie.
    Pan inwestor oddawał się uciechom cielesnym uczestnicząc w rajdzie off road.



    Skutek był taki, że cały tydzień inwestor jechał na deficycie energetycznym.
    Na szczęście nasi murarze nie uczestniczyli w imprezie i dzielnie stawiali cegłę za cegłą.

    ...
  3. Plany naszej chatki :)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3270043.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	257662Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3270044.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	87,6 KB
ID:	257663

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3270045.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	82,7 KB
ID:	257664Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3270046.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	257665

    Oto rzuty naszego domu Jeśli chodzi o zmiany to chyba się bez nich jednak nie obędzie :/
    Jeśli chodzi o dół to zastanawiamy się nad zrezygnowaniem z pokoju na rzecz większego salonu i wtedy schody wysuną się bardziej do przodu na hol a pomieszczenie nad garażem podzielimy na pokój i suszarnie ( pierwsza myśli odnośnie powierzchni ...
  4. Stan zamknięty - okna, brama i alarm

    Ostatnie dni radyklanie zmieniły charakter budynku.

    1)
    Uzyskano Stan Surowy Zamknięty montując okna z dolnośląskiej firmy EMPOL na profilach SCHUCO z okuciami WINKHAUS oraz bramę garażową WIŚNIOWSKI. Montaż zajął 2 dni - jeden dzień okna, w kolejnym dniu brama. Jestem zadowolony z ekipy i z montażu. Okna są wysunięte 2 cm poza obrys muru w celu późniejszego ocieplenia nadproża przy montażu rolet zewnętrznych ...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_9721z.jpg
Wyświetleń:	1009
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	257650 ...

    Updated 18-04-2015 at 16:59 by piotrek0m

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum