dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Budowa

    Kierownika budowy mam sprawdzonego, do którego mam pełne zaufanie i mimo iż prowadzi teraz tylko duże inwestycje typu centra biznesowo - biurowe gdzie buduje się kilka biurowców na raz to zgodził się "bawić w dom" ze względu iż pomógł 15 lat temu wyprowadzić papiery jak budował się mój ojciec i ma po drodze z pracy.

    Przynajmniej pamiętam wszystkie straszne błędy wtedy popełnione i jak buduje się 1szty dom dla wroga. Mam nadzieję, że ten jest pomiędzy ...

    Updated 07-05-2015 at 22:52 by Fusiak

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Budowa

    Odnośnie papierologi to rzeczywiście przejście nie było lekkie.
    Aby Energa odpowiedziała na pismo - mija miesiąc a odpowiedź to i tak że czegoś zabrakło i proces zaczyna się od początku. Z nimi w sumie najwięcej i najciężej.
    Wodociągi dają radę ale niestety na przyłączenie czekam już 2 miesiąc i podłączą wodę dopiero 19 maja. Kupiłem paleto-zbiornik / mauzer 1000L - do podlania ław i wymurowania ścian fundamentowych powinno wystarczyć kilka napełnień. ...

    Updated 07-05-2015 at 22:56 by Fusiak

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Rzuty

  4. Wizualizacje

    Jeszcze dodam wizualizację tego co ma być oraz rzuty.
    Załącznik 315788Załącznik 315789Załącznik 315790Załącznik 315791Załącznik 315792
    Okno w gabinecie i salonie zmienione w paintcie .
    Żona się uparła na to iż teraz okno w gabinecie ma być do ziemi, tak samo w pokoju z balkonem na piętrze a okno w salonie ma być też takie ale jak pisałem od początku ze względu iż mamy dużo miejsca od ogrodu ...

    Updated 05-05-2015 at 13:41 by Fusiak

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Ostateczny wybór projektu

    W trakcje rozglądania się za projektem załatwialiśmy wstępnie papierologie typu MPZP, warunki przyłączenia: energia, wodociągi, gaz. Ze względu iż kolejny znajomy jest geologiem trochę nas nastraszył, że jest to teren podmokły i trzeba posadowić dom na studniach lub płycie fundamentowej. W takim wypadku lepiej sprzedać działkę i kupić gdzieś indziej. Na szczęście zeszłego roku ten znajomy zrobił nam odwierty jako przysługa za przysługę - jest wszytko w porządku. Ława ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: archdesign, ziętek Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3