dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. "Ruszyła maszyna po szynach ospale..."

    Z jedynie trochę ponad miesięcznym poślizgiem nadszedł dzień kiedy przysłowiowa "pierwsza Łopata", a raczej łycha została wbita w ziemię.
    Obecnie prezentuje się to mniej więcej tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	15.05.06.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	42,8 KB
ID:	316109

    Dziś też mój mąż obchodzi urodziny tak więc życzę mu (i sobie przy okazji), żeby nic nie stało nam na drodze w dążeniu do celu jakim jest ten niewielki ale własny domek


    Pozdrawiamy
  2. cyprysowa 24 budowa

    Czołem. A wiec na początek tytulem wstepu zapraszam wszystkich cyprysowiczow z numerem 24 do aktywnego komentowania.
    Mam nadzieje ze na bieżąco uda mi się przekazać to co najważniejsze w dalszych postach
    2014.12.31 Start tematu (wizyta w pierwszym biurze, ktore całkowicie nas olalo)
    Od 2015.01 nawiązanie kontaktu z innym biurem
    2015.04.28 złożenie dokumentacji o pozwolenie na budowę
    Wnioski do gestorow sami ogarnelismy, i nie jest to wielkie wyzwanie, ...

    Updated 07-05-2015 at 20:58 by kbro

    Tagi - katalog słów kluczowych: cyprysowa 24 budowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Odpadający tynk z sufitu

    Cytat Napisał zg-rg11 Zobacz post
    ]Dobry wieczór, kupiliśmy piętrowy dom z lat 60. i jesteśmy w trakcie remontu. Rozpoczynając zdzieranie starej farby z klatki schodowej (lamperię i farbę kredową) z sufitu i ściany od schodów prowadzących na strych zaczął odpadać płatami tynk (w jednym miejscu odpada, w innym się mocno trzyma, w każdym razie gołym okiem widać rysy wylanych schodów na suficie, a na ścianie gołe cegły).
    W związku z tym chciałabym zapytać co teraz należy zrobić: całkowicie usunąć
    ...