dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzień 9

    Dzień dziewiąty upłyną pod hasłem skończyło się .... nie nie spokojnie nie skończyła się budowa ani sam etap Fundamentowania naszego domku. Skończyły się materiały pierwszy skończył się Piach więc dostaję telefon: Panie Jarku skończył się piach..... Zastanawiam się chwilę i doszło do mnie że stoję właśnie na plaży w Gdańsku na piachu więc odpowiadam spoko u mnie jest tego sporo przywiozę na jutro .Poprzednio zamawiałem 12 ton wyparowało w tempie ekspresowym ...
  2. z122 - ku końcowi

    Po dłuższej przerwie mała aktualizacja. Dom już bardzo przypomina DOM Jesteśmy prawie na finiszu robót budowlanych. Pozostało ocieplenie dachu, położenie tynku dekoracyjnego, wkopanie przydomowej oczyszczalni ścieków i zamknięcie działki ostatnią ścianą siatki i bramą

    Powoli kupujemy też elementy wyposażenia Łazienka na dole jest już prawie cała "wyposażona", a meble, płytki i sanitariaty czekają na swoją kolej, by móc nam służyć przez ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: z122 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20150525_002.jpg
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	87,2 KB
ID:	320226  
  3. wygląda na to, że nic nie pęka.

    Płyta ma tydzień i nie widzę pęknięć.
    W pierwszych dniach polewaliśmy 3x dziennie, ale był upał, płyta w pełnym słońcu
    wysychała w oczach. Od czwartku polewaliśmy solidnie 2x dziennie.
    Tagi - katalog słów kluczowych: polewanie płyty fundamentowej Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum