dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Początek:) DOM PRZY BAJECZNEJ

    I ja z dumą mogę dołączyć do Forumowiczów jako osoba budująca DOM Swoje wymarzone 4 katy
    W zeszłym roku po przeanalizowaniu 3 projektów wybraliśmy DOM PRZY BAJECZNEJ (odbicie lustrzane) + garaż dwustanowiskowy (projekt w gratisie )
    Zależało nam na funkcjonalności (ten projekt jest bardzo dobrze przemyślany naszym zdaniem) i na tym, aby domek był mały (poniżej 100 m2), a ten ma coś ok. 98. Ważne, żeby była parterówka - teraz mieszkamy w piętrowym domu ...

    Updated 05-08-2015 at 07:40 by tosienka88

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Przed nami już "tylko" wykończeniówka...

    Tynki są, wylewki już też.

    Domek jeszcze "dojrzewa" i schnie a my psychicznie zaczynamy się przygotowywać na ostatni etap czyli wykończenie.

    Zaczynamy urlopem od 10 do 14 gdzie chcemy dokończyć podłogę na strychu, ocieplić poddasze i jak się uda to może zagruntować ściany przed gładziami.

    Updated 31-07-2015 at 10:02 by Gagandzia (Dodanie zdjęcia)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150724_064742.jpg
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	86,6 KB
ID:	326102  
  3. Pierwszy wpis :)

    Witam wszystkich forumowiczów

    Jest to mój pierwszy wpis w tym dzienniku.
    Dotychczas forum służyło mi jedynie jako pomoc i inspiracja.
    Nasza budowa jest już w końcowej fazie - urządzamy, wykańczamy i planujemy się przeprowadzić za około 2 - 3 tygodnie.
    Obecnie czekamy na montaż kuchni.

    Jest jeszcze dużo rzeczy do zrobienia, głównie w obszarze wykończenia i aranżacji. Dlatego też ten dziennikMam nadzieję, że mi pomożecie

    Projekt domu ...
  4. Będzie ten prąd czy nie?

    Spotkanie z Panem od projektu przyłącza elektrycznego zaliczam do udanych Gościu konkretny, zorganizowany. Chyba jako pierwszy (oprócz naszej projektantki i firmy budowlanej) spytał czy nam się spieszy i kiedy chcielibyśmy żeby stanęła skrzynka Nie wiem czy te informacje coś zmienią, ale facet powiedział żeby być nastawionym pozytywnie. Poza tym nasz projekt instalacji raczej nie jest skomplikowany (sieć idzie w drodze zaraz przy działce ).
    Myślicie, że uda się ...
  5. Budujemy :)

    [URL]http://z500.pl/plac-budowy/Z71_eg/948/tablica/domek-gabrysi-i-pawla.html[/URL]


    Dzisiaj zalany został strop.
Strona 1 z 22