dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ogródek

    Dzieci wyhopsane na wakacje do dziadków, więc jest okazja, by coś więcej samemu zrobić na budowie. Najpierw wyczyściliśmy wielkie, kolczaste krzaczory na końcu działki, a wczoraj zamówiliśmy caterpilara do wyrównania ziemi i przymierzamy się do założenia trawnika.

    Ponieważ w budżecie bida z nyndzą to nie bawimy się w profesjonalne ogrody. Może kiedyś będziemy coś więcej robić. Póki co 150 zł kosztowało wyrównanie całej ziemi, a drugie tyle poszatkowanie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ogród, trawnik Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Posadzki

    Posadzki wylane już prawie 2 tygodnie temu, a wpisu o nich brak. Uznajmy, że czekałem na ich oficjalne odkrycie spod folii, które nastąpiło wczoraj

    Tadaaan!
    Tak oto wygląda nasz salon po wylaniu posadzki:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Male_IMG_1682.JPG
Wyświetleń:	499
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	323114

    Pod posadzką idą kanały wentylacyjne i dogadywaliśmy się z wykonawcą, że je ładnie nam zaleje. Powiedział, że nie ma problemu. Jego pech chciał (na moje szczęście), że musieliśmy nagle przyjechać na budowę ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: posadzka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Onyks

  4. Onyks

    Dach już w połowie zrobiony dachówka w drodze . Cena za dachówkę 22000,00
    no i najgorsze : cena za okna z witryną 66000,00
    nasz salon
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	323104
    Salonwidok z balkonu
    Tagi - katalog słów kluczowych: onyks projekt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Opaska wokół budynku i wyrównanie terenu

    Wykonałem opaski z krawężników wokół budynku. Na ten moment cokoliki wymagają zaciągnięcia siatką i położenia tynku, po czym wsypię piasek, położę geowłókninę i nasypię kamieniem.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_9864a.jpg
Wyświetleń:	3302
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	322637

    Budynek został wysoko wyniesiony poza pierwotny poziom gruntu. Jest to pozytywnym wynikiem tego, że budowę zacząłem w bardzo deszczowym roku 2013. Wykopy i fundamenty często były zalewane wodą. Ponieważ budynek jest podniesiony mogę ...
Strona 1 z 2