dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dwa odwierty po 75 metrów

    Zrobione!

    Dwa odwierty po 75 metrów kazdy wykonane

    zdjecia z odwiertów
    http://budowagryfice.blogspot.com/

    Kolektory beda wypelnione glikolem. Nastepny punkt programu to polozenie podlogówki, wylewki i podlaczenie pompy ciepla.

    Pozdrawiamy!!
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom pasywny, odwierty, ogrzewanie, pompa ciepła Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Chatka w Kawęczynie

    Tak więc pierwszą wizytę w urzędzie mam już za sobą:
    - Starostwo powiatowe, 2 kopie mapy zasadniczej 1:1000 w celu uzyskania warunków zabudowy.

    Koszt: 40,30 zł.

    Zacząłem się zastanawiać nad indywidualnym projektem. Na targach Budma 2015 trafilem na firmę zajmującą się budownictwem tradycyjnym, niskoenergetycznym i pasywnym. Taki projekt u nich to 40zł/m2 - całkiem nieźle. Pytanie jak z jakością?
  3. Chatka w Kawęczynie

    Cytat Napisał siutek84 Zobacz post
    Tym wpisem chciałbym otworzyć nowy temat, mój osobisty dziennik budowy. Lepiej teraz, bo później to już będzie za dużo zaległości
    Co prawda budować jeszcze nie zacząłem, ale czas zabrać się za papierologię.
    Działka jest, czas wybrać się po warunki zabudowy do urzędu. Niebawem podam więcej szczegółów.

    pozdrawiam
    patryk
  4. Opaska ... !!!???

    - 30-08-2016 - 09:54 (Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!)
    Dzisiaj w taki upał kładłam wokół domu opaskę !
    Tyrałam 7 godzin ze szpadelkiem bez przerwy ! Nigdy bym nie przypuszczała, że w wieku 59 lat dorównam chłopu / przysięgam nie oszukiwałam / ! Kierowałam całą akcją, więc beze mnie nie obyło się nic ! Haha, nie tak łatwo mnie dotłuc !
    Naprawdę zasługuję na tytuł " Najstarszej Babci budującej " !



    ...

    Updated 30-08-2016 at 18:27 by Inka57

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Efekty już widać ...!!!

    - 26-08-2016 - 20:41 (Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!)
    Po ulewach nareszcie słońce i efekty pracy radują serduszko !!!




    Synek zabezpiecza styropian klejem i siatką a ja solidnie pracuję z łopatą !



    Nie wiem, skąd mam tyle sił ale ja naprawdę szpadelkiem godzinami ciężko pracuję !

    ...
Strona 1 z 6