dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. projekt - elewacje - jakies sugestie / uwagi / propozycje ?

  2. oficjalny start budowy

    za okolo dwa tygodnie startujemy z koparami betonem etc.
    troche sie denerwuje...

    aktualnie wygloda to mniejwiecej tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20130729_007.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	100,2 KB
ID:	203864

    // edit

    co robilem przez te kilka miesiecy od uprawomocnienia sie pozwolenia na budowe..
    - wybralem kierownika budowy
    - wybralem budowlanca
    - wybralem bank z kredytem (z tym mialem przejscia - generalnie to nie polecam Expandera itp..)
    - wybralem goscia od koparki (z polecenia ...

    Updated 01-08-2013 at 11:57 by tomaszo

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Sterta palet i co dalej ?

    Na budowie zebrało się sporo palet. Problem jest taki, że hurtownia nigdy nie ma "po drodze", żeby je odebrać. Kierowca jak się rozładuje u mnie na budowie, to zawsze jedzie po towar do producenta i nie będzie zajmował sobie miejsca paletami! Owszem, pierwsze palety po dostawie bloczków fundamentowych, hurtownia zabrała przy kolejnym transporcie.... teraz już "nie ma czasu"... i znowu wydaje się mi, że tylko na początku współpracy "wzorcowo" odebrali ...
  4. dachy, daszki i lampy zewnętrzne (Home sweet home... czyli nasz Ptyś)

    korzystając z pogody ułożyliśmy dachówkę na daszku wejścia do piwnicy i nakleiliśmy taśmę ołowianą, brzeg taśmy został osilikonowany silikonem dekarskim , , zajęliśmy się też daszkiem nad wejściem, ale brakło mi taśmy opierzeniowej, zamówiłem na allegro, przyszła, ale nie dało się jej zainstalować, ...
  5. A tu mamy pralnię, wc w trakcie prac i moje osobiste dzieło - pasiasty korytarz "-)