dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. koszmary początków czyli zdobywamy kasę

  2. Wykopalista archeologiczne - fotki

  3. Budowa: Reaktywacja

    Ostatnie miesiące były bardzo intensywne i zawodowo i rodzinnie, więc na budowanie nie bardzo był czas. Ani się obejrzałem, jak minęło 4 miesiące, w czasie których w zasadzie nic nie zrobiłem. Oczywiście poza zapewnieniem finansowania dla dalszej budowy, ale to trochę inna historia...

    Przerwa budowlana dobrze mi zrobiła, bo kilka spraw można było uporządkować. No i oczywiście skończyło się na kilku przeróbkach. Jak na moje możliwości i skłonność do ...

    Updated 03-09-2014 at 15:44 by dr_au

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	holl.jpg
Wyświetleń:	275
Rozmiar:	68,5 KB
ID:	278070   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zrzut ekranu 2014-09-03 o 16.33.19.jpg
Wyświetleń:	253
Rozmiar:	19,4 KB
ID:	278071   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1070591.jpg
Wyświetleń:	284
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	278072  
  4. Wykopaliska archeologiczne

    Nasza działka wygląda jak wykopalista archeologiczne...dosłownie. Wylano pierwszą warstwę chudziaka, niestety zewsząd napływa woda. Ekipa wykopała już tak wiele, że trzeba będzie 2 razy więcej betonu, aniżeli była mowa w kosztorysie. Woda sięga ekipie do kolan i trzeba będzie zatrudnić więcej osób do usuwania wody plus pompa. Dramat.
  5. Gorzej być nie może... a jednak - pozwolenie na budowę runda druga :(

    Gdzieś w planach zakładałam złożenie kompletu dokumentów w maju, jednak ze względu na wojnę z konserwatorem zabytków doszło do tego dopiero na koniec czerwca... myślę sobie, to nic, zdążę pozałatwiać wszystko i we wrześniu ruszę z budową (SSO do końca roku powstanie choćbym miała sama fundamenty kopać i pustaki ze sklepu nosić)...już się szykuję na początku sierpnia do odbioru pozwolenia gdy dostaję telefon ze starostwa że coś nie gra w papierach, a ściślej ...

    Updated 03-09-2014 at 11:52 by U Jaśków

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum